Personalista/HR asistent

Masterwork Corp s. r. o.

Miesto práce
Rybárska 2165/3, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 100 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy od 1000,00 EUR + mesačná variabilná zložka 10% bude dojednaná individuálne na základe praxe a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-nábor zamestnancov/recruitment
-spracovanie personálnej agendy/vznik/zmeny/skončenie pracovno-právneho vzťahu
-sledovanie priebehu pracovno-právneho vzťahu/plán zapracovania/skúšobná doba/ doba určitá
-správa stravovacieho a dochádzkového systému/prideľovanie čipových kariet
-interný HR reporting
-zákonné školenia pre zamestnancov
-prieskumy spokojnosti zamestnancov
-participácia na sociálnom programe pre zamestnancov/firemný deň/vianočný večierok/ kultúrne a športové benefity pre zamestnancov
-zabezpečovanie informačného toku v spoločnosti/distribúcia oznamov pre zamestnancov
-aktívna komunikácia so zamestnancami

-práca v medzinárodnej spoločnosti
-odborný rast
-sociálne zázemie
-13. plat
-služobný telefón
-dochádzajúcim do Nového Mesta nad Váhom poskytujeme príspevok na cestovné vo výške 70% z celkových mesačných nákladov na dopravu

- kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ďakujeme za porozumenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-znalosť Zákonníka práce podmienkou
-znalosť anglického jazyka alebo nemeckého jazyka výhodou
-samostatnosť, dôslednosť
-ochota spolupracovať
-záujem neustále sa vzdelávať

Spoločnosť MK Masterwork vyrába najmodernejšie stroje na lepenie skladacích kartónov a prídavné stroje, ktoré našim zákazníkom poskytujú základ pre udržateľné, ekologické a netradičné obaly. Či už s našou sériou strojov Diana, ktorá je úspešná už viac ako 60 rokov, alebo s naším know-how v oblasti robotov: sme optimálnym partnerom na strane našich zákazníkov a ponúkame komplexný balík pre vývoj individuálnych balení.

Náš výrobný závod sa nachádza v Novom Meste nad Váhom. Na výrobe a montáži našich strojov a robotov sa tu denne podieľa takmer 150 zamestnancov. Naši kolegovia z výskumu a vývoja v Nemecku nám poskytujú technickú podporu a pomáhajú pri vývoji našich najnovších prototypov. Predaj sa uskutočňuje prostredníctvom predajnej a servisnej siete známej strojárskej spoločnosti v juhozápadnom Nemecku.

Naša vysoko moderná výroba a technologické know-how nám umožňujú vyrábať jednotlivé diely aj pre iné známe strojárske spoločnosti a uvádzať ich na trh prostredníctvom priameho predaja.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3877188  Dátum zverejnenia: 23.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac