Manažér predaja pre kľúčových zákazníkov

Masterwork Corp s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-plánovanie a realizácia predaja konkrétnym zákazníkom
-budovanie obchodných vzťahov, identifikácia obchodných príležitostí
-plánovanie nadväzovania a udržovania vzťahov s novými zákazníkmi
-aktívna komunikácia s jestvujúcimi zákazníkmi
-zodpovednosť za predaj a plnenie obchodných aktivít
-identifikácia cieľových zákazníkov a príležitostí v rámci celopodnikovej stratégie predaja
-rokovania so zástupcami spoločností o cenách, dodávkach, typoch a množstvách vyrábaných komodít
-pravidelné vyhodnocovanie vybraných ukazovateľov, porovnávanie, stanovenie cieľov pre procesy zlepšovania, prispievanie k tvorbe a príprave postupov zlepšovania procesov k dosiahnutiu konkurenčných výhod - benchmarking
-obohacovanie klientského portfólia firmy
-pravidelný reporting obchodných činností

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná zložka mzdy od 1800 EUR, dojednaná mzda bude závisieť od skúseností kandidáta a bude dohodnutá individuálne + motivačná variabilná zložka v závislosti od predajných výsledkov

-práca v medzinárodnej spoločnosti
-motivujúce finančné ohodnotenie
-13. plat
-ročná valorizácia mzdy

Prosíme zaslať profesijný životopis a motivačný list. Vhodných kandidátov budeme kontaktovať a pozývať na osobný pohovor.

Ak Vás baví spojenie technika a obchod - ste pre nás zaujímavý kandidát!!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

-skúsenosti s prácou v predaji a obchode min. 5 rokov
-skúsenosti s kusovou a sériovou strojárskou výrobou
-schopnosť orientácie v strojárskej výkresovej
dokumentácii
-znalosť strojov na trieskové obrábanie (CNC fréz, CNC sústruhov)
-samostatnosť, výrazná dynamická a presvedčivá osobnosť
-orientácia na výsledok, schopnosť plánovania
-dokonalé pochopenie procesov, produktov a schopnosť odporučiť spoločnosť v prípade konkrétneho obchodu
-rozvinuté prezentačné a komunikačné schopnosti
-analytické a obchodné myslenie
-ochota cestovať
-zodpovednosť

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montážou strojov, častí strojov a zariadení pre papierenský priemysel.
Vyrábame a montujeme linky na skladanie a lepenie papiera.
V strojnej výrobe vyrábame diely pre vlastnú montáž liniek, samostatné diely pre externých zákazníkov.
V mechanickej montáži a elektromontáži sa zaoberáme montážou strojových podskupín,
montážou kompletných liniek a montážou strojov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Rybárska 2165/3
915 01 Nové Mesto nad Váhom
ID: 3698292   Dátum zverejnenia: 20.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná zložka mzdy od 1800 EUR, dojednaná mzda bude závisieť od skúseností kandidáta a bude dohodnutá individuálne + motivačná variabilná zložka v závislosti od predajných výsledkov