Obchodno-technický zástupce - prodejce průmyslových hadic

MASTERFLEX Česko s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
-základní plat 1500 - 2200 EUR + bonus dle výsledku

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-prodej průmyslových hadic po celém Slovensku, popř. i Morava
-komunikace se zákazníky a s back office
-zpracování nabídek
-vyhledávání nových zákazníků
-péče o stávající zákazníky
-zodpovědnost za dodržování splatnosti faktur

Zaměstnanecké výhody, benefity

Firma je součást nadnárodního koncernu Masterflex SE v Německu, který je předním výrobcem průmyslových hadic na bázi polyuretanu, klipových hadic, otěruvzdorných, odsávacích a transportních hadic, potravinářských a farmaceutických hadic, hadic pro klimatizace a dalších typů vysoce specializovaných hadic.
Nabízíme pozici s možností odborného růstu, seberealizaci a uplatňování vlastních nápadů na podporu prodeje.
Nabízíme možnost Home Office, k pozici je přiřazený služební vůz i pro soukromé účely, mobilní telefon a notebook.
Pozice nabízí možnost dosažení významného ročního bonusu při plnění stanovených cílů.

Informace o náboru

Pro další informace navštivte prosím naše webové stránky:
www.masterflex.cz
www.masterflexgroup.com
V případě zájmu nás prosím kontaktujte nebo zasílejte životopisy na e-mail: [email protected].

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

prodej průmyslových hadic

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-dobré komunikační schopnosti, dobré vystupování, angažovanost a vysoké pracovní nasazení
-praxe v oboru /zkušenosti s prodejem technických výrobků, technické znalosti ze strojírenství/
-dobrá znalost cizího jazyka (němčina nebo angličtina)
-trestní bezúhonnost
-flexibilita a samostatnost
-dobrá znalost MS Word, Excel, Powerpoint
-řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma MASTERFLEX Česko s.r.o. pokrývá svou produkcí celkovou potřebu výroby jednovrstvých a dvouvrstvých silikonových a neoprenových hadic společnosti Masterflex SE a jejích evropských dceřinných společností. Jedná se o vulkanizované hadice do 250 0C. Tím se firma MASTERFLEX Česko s.r.o. stává nepostradatelnou součástí při zajištění části výroby vysoce moderních hadicových systémů pro celou skupinu. Mimo jiné se zde vyrábí i speciální součásti pro letecký průmysl.
Místem výroby je moderní výrobní hala, kde se vyrábí na maximálně 6 Flexafit a 6 Muli-Form strojích. Při zahájení výroby v prosinci 2007 zde pracovalo 10 zaměstnanců. Při výrobě je zapotřebí značná praxe a šikovnost, neboť se jedná převážně o manuální práci. Díky dobrému managementu se podařilo vytvořit jádro stabilních a odborně vyškolených pracovníků, kteří tvoří záruku pro prvotřídní kvalitu. V dnešní době má firma cca 50 zaměstnanců a je cerrtifikována dle ISO9100 i jako dodavatel pro letecký průmysl.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3581029  Dátum zverejnenia: 17.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: -základní plat 1500 - 2200 EUR + bonus dle výsledku