Operátor CNC kovoobrábacích strojov Nemecko

MASTER VENDOR SE

Miesto práce
Zerbst, Sachsen-Anhalt, Bratislava, Nemecko
Termín nástupu
17.11.2014
Mzdové podmienky (brutto)
1600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

manuálna obsluha CNC kovoobrábacích strojov (nie nastavovanie), vkladanie a odoberanie vypracovaných dielov, prvotná vizuálna kontrola kvality
výkon práce s týmito CNC strojmi:
horizontálne CNC obrábacie stroje: GILDERMEISTER CTX, CHIRON, ROLLEX
vertikálne CNC obrábacie stroje: EMAG

výrobné procesy: brúsenie, vŕtanie, vŕtanie hlbokých otvorov a ďalšie procesy obrábania kovov
komunikácia s majstrom a nastavovačom CNC stroja

nemecká pracovná zmluva
slovenskí kolegovia
motivačná mzda
možnosť kariérneho rastu
všestranná sociálna politika spoločnosti
príjemné pracovné prostredie
ubytovanie v byte

Informácie o výberovom konaní

Uchádzač o zamestnanie posiela:
životopis a motivačný list v slovenskom jazyku.
Odpovedáme uchádzačom len elektronicky.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberové konanie - osobné stretnutie do sídla spoločnosti, ul. 29 augusta 5, Bratislava.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

1

technická gramotnosť - znalosť čítania technickej dokumentácie nutná
praktické myslenie
precíznosť
motivácia pracovať v Nemecku dlhodobo a kariérne rásť

MASTER VENDOR SE je obchodné partnerstvo výrobných spoločností a personálnych agentúr. Pôsobíme na Slovensku a vo viacerých členských štátoch EÚ. Poskytujeme kompletný rozsah personálnych služieb v rámci poradenských služieb a dočasného pridelenia zamestnancov, riešime problematiku mzdového účtovníctva, personálnej a administratívnej agendy ako komplexnú službu.
www.mastervendor.sk
ID: 1880565  Dátum zverejnenia: 30.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600 EUR/mesiac