Skladník (volné víkendy)

Master Builders Solutions Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Na stanicu 937/26b, 010 09 Žilina
Termín nástupu
1.11.2021
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné zodpovednosti
- Príjem tovaru na sklad, kontrola druhu a množstva, správne uloženie do skladu.
- Príprava a kompletizácia zakáziek.
- Výdaj zo skladu a nakládka tovaru podľa dodacích listov.
- Udržovanie poriadku v sklade a prľahlých priestoroch, základná údržba vozidel.
- Spolupráca pri inventarizácii.
- Zodpovednosť za dodržiavanie interných predpisov a smerníc zamestnávateľa a zásad BOZP, PO.

Čo očakávame?
- SŠ s výučným listom
- Min. 6 mesačná skúsenosť v sklade
- Zdravotná a odborná spôsobilosť na VZV (platný preukaz VZV podmienkou)
- Základná znalosť práce s PC a MS Office

Široká paleta firemných benefitov ako zvýšené stravné, príspevok do DDS, Multisport karta, nadštandardné lek.prehliadky, preplácanie PN do 100% základnej mzdy a iné. Ponúkame pracovnú zmluvu priamo s firmou, nie cez agentúru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pridajte sa k jednému z popredných svetových dodávateľov stavebnej chémie a riešení! Master Builders Solutions spol. s r.o. ponúka pokročilé chemické riešenia pre stavby, údržbu, opravy a renovácie stavieb. Táto značka stavia na viac než 100 rokoch skúseností v stavebnom priemysle. Naše komplexné portfólio zahŕňa zatepľovacie a balkónové systémy, betónové zmesi, aditíva do cementu, chemické riešenia pre podzemné konštrukcie, hydroizolačné systémy, tmely, systémy opráv a ochrany betónu, funkčné škárovacie hmoty, funkčné podlahové systémy, systémy pre pokladanie obkladov a dlažieb, dilatačné spoje a kontrolné systémy a riešenia pre ochranu dreva. Master Builders Solutions spol. s r.o. je značka spoločnosti MBCC Group, popredného dodávateľa stavebnej chémie a riešení s prevádzkovými výrobnými závodmi a predajnými zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách po celom svete.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4024730  Dátum zverejnenia: 7.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac