Zvárač / Nemecko

Tatiana Orlovská

Miesto práce
Ulm, Nemecko
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
od 18,00 EUR/HOD/BRUTTO

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• náplň práce: zváranie dielov, WIG, MAG, elektródy, zváranie plynom, kontrolovanie dielov a vyrovnanie, bodové zváranie a spájanie dielov, zbrúsenie zvarov, optická kontrola dielov, vloženie zaťahovacích matíc pomocou pištole, Spätná väzba častí v PPS, a následne treba očistiť svoje pracovné miesto.

* nemecká pracovná zmluva
* príplatky za zmeny
* vianočné odmeny
* sprostredkovanie bez poplatkov
* stabilná práca
* pravidelné vyplácanie mzdy
* možnosť záloh

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis na: [email protected] alebo tel. 00421 904 018 709

Tešíme sa na Vás!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sme skúsená nemecká pracovná agentúra, ktorá už od roku 1996 poskytuje prácu v renomovaných nemeckých firmách pôsobiacich v rozličných oblastiach pracovného trhu, priemysle v logistike, službách. Spokojnosť našich zákazníkov a zamestnancov je naším konečným cieľom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárenský priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• nemecká pracovná zmluva
• vyučenie v oblasti konštruktéra karosérií alebo mechanika konštrukcií
• skúsenosti so zváraním tenkých plechov
• treba byť pripravený na prácu na 2 zmeny
• vodičský preukaz a auto je výhodou
• nemecký jazyk

Sme skúsená nemecká pracovná agentúra, ktorá poskytuje prácu v renomovaných nemeckých firmách pôsobiacich v rozličných oblastiach pracovného trhu, priemysle v logistike, službách.
Spokojnosť našich zákazníkov a zamestnancov je naším konečným cieľom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3781358  Dátum zverejnenia: 7.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 18,00 EUR/HOD/BRUTTO