Logo Maspex Slovakia Trade s. r. o.

Office Assistant

Maspex Slovakia Trade s. r. o.

Miesto práce
Slovnaftská 102, 821 07 Podunajské Biskupice
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiacPlatové podmienky budú v závislosti od skúseností a požiadaviek kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Organizovanie plynulého a bezproblémového chodu kancelárskych priestorov spoločnosti - kuchynka, recepcia, zasadačky, kancelária Generálnej riaditeľky,
- Vybavovanie firemnej korešpondencie, elektronickej pošty a telefonických hovorov, koordinácia meetingov a eventov,
- Zodpovedanie za nákup kancelárskych potrieb a tovaru dennej spotreby, čistiacich potrieb, občerstvenia a podobne,
- Rezervovanie cestovných lístkov, leteniek a ubytovania v prípade služobných ciest, ich celková organizácia,
- Príprava reportov, analýz, prezentácií a iných podkladov podľa požiadavky nadriadeného,
- Starostlivosť o firemné vozidlá - knihy jázd, vyúčtovanie, náhradné vozidlá, poistné zmluvy pri kúpe nových motorových vozidiel a podobne,
- Pravidelná komunikácia a zastúpenie spoločnosti v styku s verejnými a štátnymi inštitúciami,
- Ďalšie úlohy vyplývajúce z povahy danej práce podľa potrieb nadriadeného a manažmentu.

- ponúkame atraktívne zamestnanie v nadnárodnej a stabilnej spoločnosti
- Multisport karta
- príspevok na DDS
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- firemné eventy a teambuildingy
- káva a nápoje na pracovisku
- sick days
- darčeková karta k narodeninám
- rozvoj cudzích jazykov na pracovisku (angličtina, poľština)

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou Maspex Slovakia Trade s. r. o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu budú tieto údaje v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.6.2024 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

administratívne práce

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť,
- samostatnosť a zodpovednosť,
- angažovanosť,
- flexibilita,
- schopnosť práce pod tlakom
- aktívny vodič - Bratislava

Maspex Slovakia Trade s.r.o.

Sme potravinárska spoločnosť zaoberajúca sa predajom nápojov a potravín, predovšetkým 100% džúsov, nektárov, ovocných nápojov, limonád a energetických nápojov. Medzi naše hlavné značky, ktoré predávame, patrí Relax, Tiger, Dr Witt, Original River, Caprio, Márka, či detská značka Kubík a Figo. V našom portfóliu nájdete i ovocné pomazánky Relax 100% z ovocia či instantné produkty pod značkami Coffeeta, La festa, Mukates a mnoho iných.

Od roku 2020 sme sa stali výhradným distribútorom ľadových čajov značky Nestea. Spoločnosť Maspex v roku 2022 kúpila jedného z najväčších výrobcov vodky a distribútorov alkoholu, spoločnosť CEDC a tak rozšírila svoj business o predaj alkoholu. Portfólio obohacuje o legendárnu vodku, Żubrówku.

Spoločnosť Maspex Slovakia Trade s.r.o. je súčasťou koncernu Maspex Wadowice Group.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4660108  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac