Reagujte bez životopisu

Pracovník v potravinárskej výrobe - rôzne profesie

Mäsokombinát Púchov, a.s.

Miesto práce
Vsetínska cesta, Púchov
Termín nástupu
dohodou
866 - 1 360 EUR/mesiacMinimálna výška dosiahnutej mzdy bude zodpovedať príslušnému stupňu náročnosti práce: od 4,977€ do 6,977€ + príplatky v súlade so Zákonníkom práce. Priemerná hrubá mzda od 866€ do 1360€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príprava výrobkov na spracovanie na baliacich a nárezových linkách
• obsluha - nastavenie baliacich a nárezových liniek
• obsluha údiarenských a varných komôr
• balenie mäsových výrobkov
• váženie a etiketovanie mäsových výrobkov
• sanitácia a čistenie strojov a zariadení

- obsluha jednoduchých stojov a zariadení na spracovanie vstupných komodít na výrobu mäsových výrobkov
- vešanie mäsa a masových výrobkov na údiarenské vozíky
- práce pri výrobe mäsových výrobkov

Nákup mäsa a mäsových výrobkov za zvýhodnené ceny.

Informácie o výberovom konaní

Preukaz na prácu v potravinárstve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• manuálna zručnosť
• zodpovednosť
• spoľahlivosť
• flexibilita

Spoločnosť zaoberajúca sa spracovaním mäsa a výrobou mäsových výrobkov, ktorá sa neustále rozvíja a rastie.

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Marek Polešenský
Tel.: +421424378677
E-mail: poslať životopis
ID: 4811422  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac