Logo Mäso Parížek, s.r.o.

Predavač/ predavačka potravín v Žiline

Mäso Parížek, s.r.o.

Miesto práce
Janka Kráľa 1, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
5/2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
  • Predaj potravín, tradičných mäsových výrobkov a mäsa v predajniach našej spoločnosti v Žiline
  • Starostlivosť o zákazníkov
  • Udržiavanie čistoty a hygieny na pracovisku
  • Práca s pokladňou a platobným terminálom
  • Kontrola kvality a trvanlivosti tovaru
  • Označovanie tovaru
  • Pravidelné vykonávanie inventúr na predajni
Pracovná doba:
  • Pondelok až piatok: krátke a dlhé dni, otváracia doba je 7,30 - 16,00
  • Sobota: voľno
  • Nedeľa: voľno

  • Stabilná rodinná spoločnosť
  • Voľné víkendy
  • Zamestnanecká strava
  • Príležitosti pre kariérny rast
  • Moderné pracovné prostredie
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie

Práca v malom kolektíve v rodinnej spoločnosti . Prijímame pracovníkov s odbornými znalosťami a s pozitívnym prístupom k práci, ktorých baví predaj a práca s ľuďmi. Ponúkame prácu v stabilnej a zavedenej spoločnosti, ktorá dbá na firemnú kultúru a starostlivosť o zamestnancov. Do úvahy berieme len žiadosti o prácu zaslané mailom s priloženým motivačným listom, životopisom a fotografiou. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

predaj potravinárskeho tovaru

Ostatné znalosti

elektronická registračná pokladňa - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

maloobchodný predaj

Počet rokov praxe

5

  • Pracovná pozícia: Predavač/ predavačka potravín
  • Požadované vzdelanie: Základné vzdelanie s maturitou
  • Požadované hard skills: Prax v maloobchodnom pultovom predaji
  • Požadované soft skills: Príjemné vystupovanie, samostatnosť, komunikatívnosť, všestrannosť

Spoločnosť sa zaoberá spracovaním mäsa a výrobou mäsových výrobkov so zameraním na vysokokvalitné mäsové špeciality vyrábané tradičným spôsobom, maloobchodným a veľkoobchodným predajom, v najnovšej prevádzke sa zameriava aj na kvalitnú gastronómiu. Spoločnosť je na trhu úspešne etablovaná viac ako 25 rokov a jej predaje majú stúpajúcu tendenciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4802062  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac