Predavač/ predavačka mäsa a mäs.výrobkov

Mäso Parížek, s.r.o.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
06/2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj čerstvého mäsa a tradičných mäsových výrobkov a potravín v rodinnej predajni našej spoločnosti v Martine. Starostlivosť o zákazníkov. Udržiavanie čistoty a hygieny na pracovisku.

Práca v renomovanej mäsiarskej spoločnosti so stabilnou pozíciou na trhu. Príjmame len pracovníkov s odbornými znalosťami a s pozitívnym prístupom k práci, ktorých baví predaj a práca s ľuďmi. Vyžadujeme oddanosť a loajálnosť k spoločnosti, k jej zákazníkom a k spolupracovníkom. Ponúkame prácu v stabilnej a zavedenej spoločnosti, ktorá dbá na firemnú kultúru a starostlivosť o zamestnancov. Do úvahy berieme len žiadosti o prácu zaslané mailom s priloženým motivačným listom, životopisom a fotografiou. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

predaj potravinárskeho tovaru

Počet rokov praxe

10

Požadujeme príjemné vystupovanie, samostatnosť, komunikatívnosť, všestrannosť, prax v maloobchodnom pultovom predaji.

Spoločnosť sa zaoberá spracovaním mäsa a výrobou mäsových výrobkov so zameraním na vysokokvalitné mäsové špeciality vyrábané tradičným spôsobom, predajom vo vlastných maloobchodných predajniach . V najnovšej prevádzke sa zameriava aj na kvalitnú gastronómiu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4335481  Dátum zverejnenia: 23.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac