Logo Mäso Liptov s.r.o.

Vodič- rozvoz tovaru

Mäso Liptov s.r.o.

Miesto práce
Strojárska 215/21, Podtureň-Roveň
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
870 - 1 100 EUR/mesiacfiremné zľavy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz tovaru, príprava objednávok, pomocné práce vo výrobe. Vodičský preukaz skupiny B. Možnosť práce aj na kratší pracovný čas.

príplatky za sviatky, nadčasové príplatky, nočné príplatky

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve

Spoločnosť Mäso Liptov s.r.o. sa transformovala do súčasnej podoby v roku 2016. Bol to logický proces vývoja a expandovania na základe dlhoročných skúseností. Hlavnou činnosťou spoločnosti je spracovanie čerstvého bravčového, hovädzieho a hydinového mäsa a výroba mäsových výrobkov.
Maloobchodný predaj:
Pre, čo najširšie pokrytie potrieb trhu má spoločnosť Mäso Liptov s.r.o. aj sieť vlastných predajní. Ich zámerom je dostať sa čo možno k najširšiemu okruhu spotrebiteľov. To nám umožňuje byť neustále v kontakte s potrebami zákazníka. V našich predajniach má zákazník k dispozícii celý sortiment mäsa a mäsových výrobkov a za najnižšiu cenu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Roman Kuffa
Tel.: +421944982002
E-mail: poslať životopis
ID: 4828428  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 870 EUR/mesiac