Obchodný zástupca

MASLEN s.r.o.

Miesto práce
Modranská 2, Trnava-Nad kamenným mlynom
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
650 - 2 000 EUR/mesiaczákladná zložka 650 € + provízia z predaja - horná hranica nie je limitovaná + odmeny za odpracované roky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu do zabehnutej pobočky v Trnave.

* vyhľadávanie nových zákazníkov v Trnave a jej okolí
* starostlivosť o existujúcich zákazníkov
* spracovanie dopytov a objednávok, fakturácia
* komunikácia s obchodným, výrobným a nákupným oddelením
* poskytovanie Odborného poradenstva
* vedenie obchodnej a administratívnej agendy
* aktívne vyhľadávanie reklamných plôch ktoré budú ohodnotené províziou
* manažovanie zákazky
* manipulácia s VZV

* prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
* výhodné platové ohodnotenie
* možnosť osobného a profesionálneho rastu
* mladý a dynamický kolektív
* služobný telefón
* automobil na služobné účely

Informácie o výberovom konaní

životopis zasielať na : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebné vzdelanie výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

* Zodpovednosť na vysokej úrovni a chuť pracovať
* Komunikatívnosť
* Flexibilita
* zodpovednosť
* spoľahlivosť
* práca s VZV - výhodou

Sme najväčším výrobcom plechových strešných krytín a trapézových plechov na Slovensku

Naše krytiny vyrábame pod ochrannou známkou, ktorá ručí kvalitou nami vyrábaného produktu už od roku 2003

Aktuálne má spoločnosť 23 pobočiek na Slovensku a ďalších 7 pobočiek v zahraničí (Rakúsko (1x), Rumunsko(3x), Česká republika(3x)

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 605170  Dátum zverejnenia: 1.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac