Lékař / lékařka – Masarykův onkologický ústav

MASARYKŮV ONKOLOGICKÝ ÚSTAV

Místo práce
Brno, Česká republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 85 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Masarykův onkologický ústav (MOÚ) je moderní specializované pracoviště, které zajišťuje komplexní onkologickou péči. V ústavu jsou soustředěny všechny nezbytné medicínské obory. Zaměřuje se na prevenci, epidemiologii, diagnostiku, jednotlivé modality protinádorové léčby (vč. robotické operativy) i paliativní péči.

MOÚ aktuálně nabízí volná pracovní místa pro lékaře/lékařky na následujících odděleních:

  • Gastroenterologické oddělení
  • Oddělení nukleární medicíny
  • Oddělení onkologické urologie
  • Oddělení radiologie
  • Oddělení onkologické patologie
  • Klinika komplexní onkologické péče (internista, specializace v kardiologii nebo endokrinologii výhodou)
  • Klinika radiační onkologie

Bližší informace k jednotlivým pozicím poskytne: náměstek pro léčebně preventivní péči, doc. MUDr. Igor Kiss, Ph.D., tel.: 543 134 113, 543 134 102.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru všeobecné lékařství nebo ekvivalentní vzdělání dosažené v zahraničí doložené nostrifikací,
  • zdravotní způsobilost a bezúhonnost dle zákona č. 95/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů,
  • specializace v oborech výhodou (event. ukončený základní kmen).

Nabízíme:

  • práci ve špičkovém zdravotnickém zařízení s moderními zdravotnickými přístroji
  • možnost odborného a vědeckého rozvoje,
  • motivující platové podmínky v souladu s příslušnou legislativou
  • onkologický a rizikový příplatek od nástupu, po zapracování možnost osobního příplatku a mimořádných odměn,
  • možnost částečně pracovat ze vzdáleného přístupu,
  • příležitost zapojit se do výzkumných klinických projektů, možnost dalšího rozvoje i v rámci mezinárodní spolupráce,
  • týdenní pracovní doba 40 hod. týdně, event. možnost zkráceného úvazku,
  • nástup dle dohody.

Zaměstnanecké benefity:

Novým i stávajícím zaměstnancům nabízíme příjemné zázemí, pravidelné akce pro zaměstnance a široké spektrum zaměstnaneckých benefitů z různých oblastí, které se snažíme neustále rozšiřovat. Nejvíce využívané jsou příspěvky z Individuálního účtu FKSP, který činí až 15.000 Kč/rok (příspěvky na rekreaci, sport, wellness, kulturu, stravování atd.), zdravotní volno (sick day), zvýhodněné telefonní tarify a slevy u sítě našich smluvních partnerů. Více informací o benefitech můžete nalézt zde: http://www.mou.cz/kariera/t1417.

Těšíme se na případnou spolupráci a přejeme příjemný den.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4470891  Dátum zverejnenia: 22.11.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc