Asistentka v obchodnej spoločnosti

MASADA s.r.o.

Miesto práce
Piaristická, Nitra
Termín nástupu
01.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
750eur nastupny plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie skladového hospodárstva v programe MK SOFT
- Spracovanie objednávok tovaru
- Administratívna a organizačná podpora konateľovi spoločnosti
- Chronologické usporiadanie účtovných dokladov
- Zabezpečenie chodu administratívnych priestorov, objednávanie kancelárskych potrieb
- Spracovanie dochádzok, kompletizácia zložiek zamestnancov, komunikácia so zamestnancami
- Kontakt s dodávateľmi a inštitúciami
- Iné práce podľa aktuálnych potrieb konateľa spoločnosti

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis a motivačný list v slovenskom jazyku priamou reakciou na inzerát. Vaše podklady si preštudujeme a v prípade kladného vyhodnotenia Vás budeme kontaktovať s pozvaním na osobné stretnutie. Za zaslané žiadosti vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

- Vodičský preukaz skupiny B podmienkou
- Schopnosť práce so skladovým hospodárstvo v programe MK SOFT
- Organizačné a komunikačné schopnosti
- Analytické myslenie, precíznosť, zodpovednosť, lojálnosť
- Príjemné vystupovanie, ochota a chuť pracovať

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom potravinárskych produktov (hlavne tradičných slovenských syrových a mäsových produktov, delikates). V súčasnosti prevádzkujeme 9 predajní.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2638362  Dátum zverejnenia: 12.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750eur nastupny plat