Reagujte bez životopisu

Zvárač metóda 141

MAS Services s.r.o.

Miesto práce
Vysočina, Česká republika
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
02.04.2024
Mzdové podmienky (brutto)
25 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na projekt pre energetický priemysel do ČR - oblasť Vysočina hľadáme partie zváračov na metódu 141.
Zváračské skúšky podľa STN EN ISO 9606-1 podmienkou.
Osobné stretnutie, skúška zvárania v Leviciach podmienkou – pohonné hmoty preplatíme.
Požadované viazačské a žeriavnícke oprávnenia – v prípade potreby zabezpečíme.
Požadované vlastné zváračky s platnými elektrorevíziami – v prípade potreby zabezpečíme.
Potrebné špecializované certifikáty zabezpečíme – nehradené, možnosť odpočítať z fakturovaných hodín.

Náplň práce:
• zváranie potrubí na röntgen,
• DN50-300, hrúbka steny 2-10 mm, Material 1.4541 (X6CrNiTi18-10)
• dodržiavanie BOZP, konkrétnych pracovných predpisov pri práci a pokynov koordinátora.

Trvanie projektu:
Začiatok od 02.04.2024 na min. 12 mesiacov

Pracovný čas:
Pondelok – Piatok: 50 hod. týždenne / Pondelok – Nedeľa: 70 hod. týždenne

Tešíme sa na Váš kontakt a na možnú spoluprácu s Vami.
Neváhajte a ozvite sa telefonicky alebo emailom na nižšie uvedené referencie.
Viac informácií nájdete na našej webovej stránke na tomto linku: https://agency.masservices.sk/ponuka-prace/

Benefity:
• možnosť dlhodobej spolupráce 12 mesiacov+ (pri obojstrannej spokojnosti) a pokračovanie na ďalších projektoch,
• osobný prístup a komunikácia,
• zálohová platba po osobnom dohovore a odkonzultovaní možná.

ODMENA: do 25 €/hod na živnosť – ubytovanie pomôžeme zabezpečiť – nehradené, možnosť odpočítať z fakturovaných hodín.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Zváranie 141 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Zvárač 141

Počet rokov praxe

3

Zodpovednosť,
Spoľahlivosť,
Schopnosť pracovať v tíme,
Skúsenosti s prácou v danom odbore,
Precíznosť,
Technické myslenie

Firma MAS Services, s. r. o. bola založená v roku 2016 pre účely implementácií technológií pre nemecký trh a stala sa výhradným zástupcom nemeckej spoločnosti Maceas/Worthmann. Toto bola hlavná rola spoločnosti do roku 2021. V roku 2021 sme na základe prosby našich partnerov v nemeckom trhu založili personálnu agentúru, ktorá zastrešuje slovenský, nemecký a český pracovný trh. V roku 2022 sme sa stali zástupcami spoločnosti OTC a Daihen Varstroj, pre robotické zvárania a zváraciu techniku.
Aktuálne zamestnávame viac ako 60 pracovníkov v Nemecku, Anglicku, Taliansku a Spojených štátoch amerických. Radi Vám poskytneme referencie. Vo všetkých prípadoch preferujeme osobné stretnutie s uchádzačom. Snažíme sa udržiavať nadpriemernú úroveň vzťahov ako s pracovníkmi tak aj spoločnosťami s ktorými spolupracujeme.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4778756  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 25 EUR/hod.