Montážnik Klimatizácie

MAS Services s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
27 EUR/hod.• Firemné vozidlo k dispo. na presúvanie sa v nemecku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• inštalácia a montáž podľa výkresovej dokumentácie,
• dodržiavanie BOZP a konkrétnych pracovných predpisov pri práci.

• možnosť dlhodobej spolupráce (pri obojstrannej spokojnosti),
• motivujúce finančné ohodnotenie na základe Vašich odborných skúseností a nadobudnutých zručností,
• osobný prístup a komunikácia,
• práca vo výbornom, stuženom kolektíve plnom usilovných členov,
• splatnosť faktúry: na začiatok podľa Vašich predstáv, po vybudovaní dôvery štandardná splatnosť v 20-ty deň v kalendárnom mesiaci,
• zálohová platba po osobnom dohovore a odkonzultovaní možná,
• zabezpečené a hradené ubytovanie v samostatnej izbe v dostupnej lokalite v blízkosti výkonu práce,
• Firemné vozidlo k dispo. na presúvanie sa v nemecku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Firma MAS Services, s. r. o. bola založená v roku 2016 pre účely implementácií technológií pre nemecký trh a stala sa výhradným zástupcom nemeckej spoločnosti Maceas/Worthmann. Toto bola hlavná rola spoločnosti do roku 2021. V roku 2021 sme na základe prosby našich partnerov v nemeckom trhu založili personálnu agentúru, ktorá zastrešuje slovenský, nemecký a český pracovný trh. V roku 2022 sme sa stali zástupcami spoločnosti OTC a Daihen Varstroj, pre robotické zvárania a zváraciu techniku.
Aktuálne zamestnávame viac ako 60 pracovníkov v Nemecku, Anglicku, Taliansku a Spojených štátoch amerických. Radi Vám poskytneme referencie. Vo všetkých prípadoch preferujeme osobné stretnutie s uchádzačom. Snažíme sa udržiavať nadpriemernú úroveň vzťahov ako s pracovníkmi tak aj spoločnosťami s ktorými spolupracujeme.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Boris Grohmann
Tel.: +421915842392
E-mail: poslať životopis
ID: 4725326  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 27 EUR/hod.