Finančný manažér

MAS Orava, o.z.

Miesto práce
Oravský Podzámok 60, 02741, okres Dolný Kubín
Mzdové podmienky (brutto)
Ponúkaný plat dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konzultácie a poradenstvo v oblasti štrukturálnych fondov.
Spracovanie žiadostí o získanie finančných prostriedkov na rôzne druhy projektov z oblasti regionálneho rozvoja.
Tvorba projektových námetov, prípadových štúdií, plánov, analýz (PRO, regionálne stratégie, finančné analýzy a CBA analýzy).
Administratívne riadenie implementácie projektov, kontrola plnenia povinností, monitoring aktivít projektu vrátane spracovania monitorovacích správ, finančné riadenie projektu a spracovanie žiadostí o platbu, príprava reportov a prehľadov.

Uchádzač spolu so životopisom vo formáte Europass zašle zoznam projektov, na ktorých sa podieľal s uvedením názvu projektu a krátkym popisom jeho úlohy na projekte. V prípade projektov v oblasti štrukturálnych fondov uchádzač uvedie aj názov opatrenia, v ktorom bol projekt predložený. Životopis so zoznamom projektov, prosíme, zaslať emailom na: [email protected]

Vo svojom e-maily prosím uveďte: "Týmto udeľujem súhlas so spracovaním mojich osobných údajov organizácii MAS Orava, o.z. podľa Zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov".

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.  Termín nástupu do zamestnania po vzájomnej dohode.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Strojopis - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa (ekonomické zameranie).
Skúsenosti s prípravou a realizáciou projektov financovaných prostredníctvom EŠIF ( Interreg V-A, IROP, PRV, OP KŽP), spracovanie finančných analýz.
Všeobecné základné znalosti z oblasti účtovníctva, daní a miezd.
Výhodou sú skúsenosti s realizáciou verejných obstarávaní a prieskumov trhu podľa zákona o verejnom obstarávaní (zákazky s nízkou hodnotou)
Vodičské oprávnenie skupiny B.
Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, komunikatívnosť, precíznosť.
Ovládanie balíka MS OFFICE.

MAS Orava, o.z. tvorí pracovná a iniciatívna skupina založená k vytvoreniu integrovanej stratégie na obnovu, rozvoj a propagáciu obcí v regióne Oravy. Jeho záujmom je realizácia spoločnej integrovanej stratégie rozvoja územia, všestranná podpora trvalo udržateľného rozvoja daného územia, ktorá je zameraná predovšetkým na nové formy zlepšovania kvality života v regiónoch, posilnenie ekonomického prostredia, zhodnocovanie prírodného a kultúrneho dedičstva regiónu v kontexte na rozvoj cestovného ruchu, športových a rekreačných aktivít a vytvárania podmienok pre najširšiu spoluprácu pri obnove a rozvoji regiónu, propagácie obnovy vidieka a účasť pri obnove vidieka na národnej a európskej úrovni.
MAS Orava, oz. pripravuje a realizuje projekty financované z Európskych finančných a štrukturálnych fondov zameraných na rozvoj vidieka a podporu zamestnanosti v regióne Oravy. Partnermi organizácie sú najmä obce/ mestá a podnikatelia pôsobiaci v regióne.
ID: 3210963  Dátum zverejnenia: 10.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkaný plat dohodou.