Operátor výroby - značková kosmetika i sortiment Nespresso

Marvinpac CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha - východ - Říčany
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 29 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše expanze do vesmíru pokračuje, a tak potřebujeme rozšířit tým :)

Co je to hlavní, co Tě u nás čeká

  • Milovníci kávy budou kompletovat nejen sady hrnečků, ze kterých pije George Clooney v reklamě na Nespresso
  • Pro milovnice kosmetiky tu máme výrobu dekorativní a pleťové kosmetiky pro známé značky

A co za to na oplátku

  • Motivující mzdu s bonusovou složkou za výkon
  • Stravenky v hodnotě 115,- Kč
  • Týden dovolené navíc (někdy si od práce odpočinout musíme)
  • Možnost kariérního postupu spojeného s navýšením mzdy, máš-li o něj zájem
  • Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Bonusy za věrnost nebo doporučení nového zaměstnance
  • Volné víkendy a svátky
  • Svozová doprava na každou směnu / ze směny zdarma ze stanice metra Opatov, z Říčan a z Benešova
  • Příplatky nad rámec zákona
  • Multisport

To vše ve 2-směnném provozu PO-PÁ (6:00 - 14:15, 14:15 - 22:30).

Budeme si rozumět, pokud

  • Máš chuť do práce
  • Jsi manuálně zručná/ý
  • Spolehlivost je Tvoje druhé jméno
  • Jsi dobrý člověk

Místo výkonu práce: Říčany-Jažlovice, svoz ZDARMA z metra Opatov, z Říčan a z Benešova

Chceš-li se dozvědět více, neváhej se nám ozvat!

Jiřka a HR team

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3981741  Dátum zverejnenia: 5.10.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 23 000 Kč/měsíc