Logo Martur Slovakia Automotive Seating and Interiors s. r. o.

Údržbár (technik údržby strojov a zariadení)

Martur Slovakia Automotive Seating and Interiors s. r. o.

Martur Slovakia Automotive Seating and Interiors s. r. o., Prílohy, Trnava
Termín nástupu
dohodou
1 794 - 2 174 EUR/mesiacMzda sa skladá z prémií, príplatkov a ďalších zložiek mzdy. Konkrétny systém odmeňovania bude prezentovaný na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Martur Slovakia je novým závodom v skupine Martur Fompak International, ktorý prišiel na Slovensko minulý rok. Naša výroba sa rozbieha a preto hľadáme skúseného kandidáta, ktorý nemá problém pracovať samostatne pri rozbehu prevádzky na oddelení údržby. Budete pracovať na bezproblémovom chode zváracích a spájacích zariadení, vzhľadom na to že našim produktom sú konštrukcie autosedadiel pre najnovšie modely automobilov.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:
- Uplatňovať znalosti robotiky
- Diagnostikovanie porúch a odstraňovanie v automatizovanej výrobe
- Úprava a optimalizácia softvéru
- Preventivna a prediktívna udržba
- Podieľanie sa na zlepšovani funkčnosti strojového parku

Zmennosť:
- Momentálne je zavedená jedna zmena 6:00 – 14:30
- Plánujeme prechod na 2 zmeny v priebehu roka 2024
- Neskôr možnosť 3 zmennej prevádzky s nočnou zmenou

- 13. plat

- príspevok do DDS III. Pilier – 3%

- príspevok na stravu nad rámec zákona 6,30€ (0,85 € príspevok zamestnanca)

- príspevok na dopravu do zamestnania od 60 € do 100 € v závislosti od vzdialenosti

- Multisport karta

-15% výkonnostný bonus (zo základného platu)

-150€ prítomnostný bonus

- zmluva na dobu neurčitú

- náborový príspevok od 300€ do 600€

- teambildingové aktivity (letná akcia, vianočný večierok, spoločné raňajky)

- vitamínové balíčky 2x ročne

- príspevok pri uzatvorení manželstva (200eur), prípevok pri narodení dieťaťa (200eur), príspevok pre darcov krvi (od 50 do 250eur)

- príspevok pri pracovných výročiach

- finančné odmeny za zlepšovacie návrhy
- odborné školenia

-stabilná práca v novej spoločnosti s priateľskou firemnou kultúrou

- možnosť kariérneho rastu

Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorých zaujala naša pracovná ponuka. Vzhľadom na počet uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných kandidátov vzhľadom na ich kvalifikáciu.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Mechanika, Mechatronika, Elektrotechnika

Ostatné znalosti

Vyhláška 508/2009 Zb.z. §21 - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predchádzajúca skúsenosť v automobilovom priemysle je veľkou výhodou.

Požiadavky:
-el. Vyhláška min par. 21

Výhody:
-skúsenosti v oblasti automatizovanej výroby min. 3 roky
-čitanie elektrických, pneumatických, hydraulických schém
-skúsenosti s PLC systémom Siemens Step 7, Tia portal 15-18
-sksenosti s robotmi (Yaskawa a ABB)
-technicke zmýšlanie
-schopnosť zlepšovať sa najmä vlastnou iniciatívou

Martur Fompak International je novým dôveryhodným partnerom výrobcov automobilov, ktorý dodáva vysokokvalitné systémy sedadiel, interiérové ​​systémy a textilné výrobky. Prvý závod prichádza na Slovensko a preto, máte jedinečnú možnosť stať sa členom nášho teamu, ktorý je v začiatočnej fáze svojho rozbehu.
S 23 závodmi, 4 výskumnými a vývojovými centrami a 6 inžinierskymi dizajnérskymi kanceláriami na viacerých miestach podporujeme úspech našich zákazníkov a medzinárodnú expanziu tým, že vedieme projekty od návrhu až po výrobu kľúčových produktov pre kokpit na obohatenie kvality života.

Naša dlhá história pozitívneho a efektívneho riadenia ľudských zdrojov v kombinácii s našou prevádzkovou kapacitou nám poskytuje súbor prístupov a nástrojov, ktoré implementujeme do najjemnejších detailov našich obchodných aktivít. Vo svetle našich základných hodnôt poskytujeme našim zamestnancom agilné a pútavé pracovisko, kde podporujeme inovácie, vedenie, celoživotné vzdelávanie a iniciatívy, o ktorých sme presvedčení, že sú hlavnými motormi nášho úspechu.

Ste pripravení na novú výzvu v rýchlo rastúcej spoločnosti? Chcete pracovať v multikultúrnom prostredí v automobilovom priemysle? Ak je vaša odpoveď áno, pridajte sa k nám.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: STANISLAVA KRAJČOVIČ
E-mail: poslať životopis
ID: 4714675  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 794 EUR/mesiac