Laboratórny technik kvality

Martur Slovakia Automotive Seating and Interiors s. r. o.

Miesto práce
Prílohy, Zavar, Trnava
Termín nástupu
1.6.2023
1 300 EUR/mesiac1 300 EUR/mesiac Zarobte až 1300€, mzda sa skladá: 1000€ základná mzda +150 € prítomnostný bonus + 15% Výkonnostný bonus do výšky 150 €, k tomu raz ročne vyplácaný 13. plat! Finálna výška mzdy sa môže meniť podľa skúseností kandidáta!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kvalita našich produktov je pre nás najdôležitejšia, preto hľadáme k sebe do tímu zodpovedného a precízneho človeka. Sme nový závod a sme v "rozbehu", preto hľadáme kandidáta, ktorý má záujem o prácu v "Greenfielde".

Medzi hlavné úlohy patrí:
- vykonávať, evidovať, archivovať merania skúšok materiálu a uvoľňovať materiál podľa požiadaviek MFI a zákazníka
-uvoľňovať sériovú výrobu nových a zmenených výrobkov podľa príslušných skúšok/sériového vzorkovania
-zabezpečiť plánovanie kontroly zodpovedajúce interným a externým predpisom kvality na základe platnej špecifikácie a tolerancie.
- pozastaviť, označiť nezhodný materiál, evidovať výsledky v databáze a informovať písomne nadriadeného a zodpovedné osoby;
- spolupracovať pri riešení zákazníckych a interných reklamácii a podporovať Zakaznicky tím;
-koordinovať a riadiť kritické znaky (CC, SC), bezpečných dielov a analyzovať spôsobilosti podľa požiadaviek MFI a zákazníka;
- koordinovať zadania pre nové nábehy – objednávok skúšok v rámci útvaru zaistenia kvality aj v súčinnosti s ostatnými oddeleniami;
- zavádzať do existujúceho manažérskeho systému kvality opatrenia zabezpečujúce kvalitu pre trvalé zabezpečenie spokojnosti zákazníka a filozofie nulových chýb pri sériách a novo-rozbehnutej výroby;

Zmennosť sa bude meniť vzhľadom na jednotlivé fázy rozbehu projektu:
- Zo začiatku jednozmenná prevádzka: 7:00 - 15:30
- Neskôr 2 zmeny: 6:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00
- Trojzmenná prevádzka pri začatí sériovej výroby: 6:00 - 14:00 /
14:00 - 22:00 / 22:00 - 6:00

- 13. plat
- DDS III. pilier
- príspevok na stravu nad rámec zákona - 0,10 € príspevok zamestnanca, 5 € príspevok zamestnávateľa
- príspevok na dopravu do zamestnania od 60 € do 100 € v závislosti od vzdialenosti
- čisté a nové pracovné prostredie

Vopred ďakujeme za záujem o inzerovanú pozíciu všetkým kandidátom, kontaktovať budeme však iba kandidátov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené predpoklady. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Minitab - Základy
SAP - Základy
Čítanie výkresov - Pokročilý
Metrológia - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- Výhodou je predchádzajúca skúsenosť s prácou vo výrobnom alebo automobilovom priemysle.

Martur Fompak International je novým dôveryhodným partnerom výrobcov automobilov, ktorý dodáva vysokokvalitné systémy sedadiel, interiérové ​​systémy a textilné výrobky. Prvý závod prichádza na Slovensko a preto, máte jedinečnú možnosť stať sa členom nášho teamu, ktorý je v začiatočnej fáze svojho rozbehu.
S 23 závodmi, 4 výskumnými a vývojovými centrami a 6 inžinierskymi dizajnérskymi kanceláriami na viacerých miestach podporujeme úspech našich zákazníkov a medzinárodnú expanziu tým, že vedieme projekty od návrhu až po výrobu kľúčových produktov pre kokpit na obohatenie kvality života.

Naša dlhá história pozitívneho a efektívneho riadenia ľudských zdrojov v kombinácii s našou prevádzkovou kapacitou nám poskytuje súbor prístupov a nástrojov, ktoré implementujeme do najjemnejších detailov našich obchodných aktivít. Vo svetle našich základných hodnôt poskytujeme našim zamestnancom agilné a pútavé pracovisko, kde podporujeme inovácie, vedenie, celoživotné vzdelávanie a iniciatívy, o ktorých sme presvedčení, že sú hlavnými motormi nášho úspechu.

Ste pripravení na novú výzvu v rýchlo rastúcej spoločnosti? Chcete pracovať v multikultúrnom prostredí v automobilovom priemysle? Ak je vaša odpoveď áno, pridajte sa k nám.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4546765  Dátum zverejnenia: 28.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac