Elektromechanik

MARTO, s.r.o.

Miesto práce
Letecká 37, Spišská Nová Ves-Tarča
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
7,5 EUR/hod.suma 7,50€ je spodná hranica, upresnená bude na pohovore na základe dosiahnutých znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za samostatné dosiahnutie stanovených úloh podľa pridelenej zákazky v spoločnosti, alebo u zákazníka, práca na vyhradenom technickom zariadení podľa odbornej spôsobilosti v zmysle zákona č. 124/2006 Z.z. Zapájanie rozvodných skríň. Inštalácia nových strojov a zariadení, výrobných liniek. Vykonávanie montáží a opráv technických zariadení. Spolupráca pri odstraňovaní nedostatkov vyplývajúcich z revíznych správ.
Vykonávanie meraní pomocou elektrických a elektronických meracích prístrojov.
Samostatne činný. Montáž, údržba a opravy elektrických strojov a zariadení (výrobné linky, dopravné zariadenia, manipulátory, obrábacie stroje).
Vykonávanie inštalácie a údržby vyhradených technických elektrických zariadení.
Kontrola a údržba bezpečnostných systémov výrobných zariadení.
Uvedenie zariadení a strojov do prevádzky podľa špecifikácie klienta, v súlade s termínmi a internými postupmi firmy, programovaním, komunikácia a spolupráca s vedúcim výrobného procesu/projektu a jednotlivými oddeleniami. VÝHODA: Znalosť problematiky programovania a fungovania zariadenia.

Príspevok na stravovanie,
• zabezpečenie pitného režimu v priestoroch pracoviska,
• organizované prestávky naviac v pracovnom čase,
• mimoriadna sociálna výpomoc pri zložitých životných situáciách,
• mimoriadne odmeny za prácu v zahraničí,
• firemné podujatia - teambuilding,
• výplata vždy a načas k stanovenému termínu,
• valorizácia miezd podľa rozhodnutia vedenia spoločnosti.

Pokiaľ Vás predmetná ponuka oslovila a spĺňate naše požiadavky, prosíme o zaslanie Vášho životopisu.
Pre veľký záujem o danú pozíciu budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, s ktorými bude dohodnutý pracovný pohovor v našej spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

19.4.2024 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Taliansky jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektromechanik

Počet rokov praxe

3

Platná vyhláška v zmysle zákona č. 124/2006 Z.z.
elektrotechnická spôsobilosť v rozsahu § 22 a § 23,
orientovanie sa v problematike automatizácie zariadení, pneumatika, mechanika, flexibilita, tímová spolupráca, samostatnosť, precíznosť, komunikatívnosť,

Spoločnosť MARTO s.r.o. pôsobí na trhu od roku 1999. Sme firma orientovaná na kompletnú realizáciu projektov v oblasti priemyselnej automatizácie, dopravníkovej a manipulačnej techniky, robotiky ako aj konštruovania jednoúčelových strojov a zariadení. Realizácia jednotlivých projektov prebieha od počiatočného návrhu zariadenia, vyhotovenia projektovej dokumentácie, cez výrobu jednotlivých dielov, až po konečnú montáž a spustenie zariadenia u zákazníka podľa jeho špecifických požiadaviek.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 3518892  Dátum zverejnenia: 22.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,5 EUR/hod.