600 - 1 000 EUR

Čašníčka/čašník

MARTIVA s. r. o.

Miesto práce
Cikkerova 1, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Asap
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zabehnutej reštauračnej prevádzky na Dlhých dieloch hľadáme posilu - ČAŠNÍK/ČAŠNÍČKA.

Pracovný čas: krátky/dlhý týždeň (cez prac.týždeň od 10.00-22.00 hod., cez vík: od 10.00-23.00 hod.)
Pracovná náplň: činnosti vyplývajúce z predmetnej pozície
Finančná odmena: od 40-50 eur/deň podľa práce, štandardné prepitné..
Hľadáme osobu s veľkou dávkou energie s príjemným vystupovaním.
Nepremeškaj príležitosť stať sa súčasťou skvelého tímu, tešíme sa práve na teba!
Viac informácií na tel. čísle 0911591666.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200€

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Spoločnosť sa zaoberá prevádzkovaním gastronomických zariadení.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MARTIVA s.r.o.
Račianska 88 B
83102 Bratislava - Nové mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Lukáš Bley
Tel.: +421911591666
E-mail: poslať životopis
ID: 3714773   Dátum zverejnenia: 11.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200€