Martinus hľadá Kníhkupca/Kníhkupkyňu v Bratislave (Nivy)

Martinus, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
október/november 2021
Mzdové podmienky (brutto)
830 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si náš človek?
- Zaspávaš s knihou v ruke a budíš sa s radosťou, že sa cestou v autobuse opäť ponoríš do jej stránok?
- Tešíš sa na moment, kedy vyjde ďalší diel tvojej obľúbenej knihy tak ako na Vianoce?
- Musia ťa kamaráti či rodina pravidelne stopnúť, aby si sa preladil na inú ako knižnú tému?
Trikrát “áno”? Čítaj ďalej! :-)

Do nášho najnovšieho bratislavského kníhkupectva Martinus na autobusovej stanici Nivy hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na pozíciu kníhkupec/kníhkupkyňa.

- Našiel si sa v troch otázkach?
- Hľadáš zmysluplnú prácu na plný úväzok a vyhovuje ti pracovať na krátky a dlhý týždeň?
- Si naviac priateľský, komunikatívny a máš viac ako 18 rokov? Darmo, asi si náš človek!

Čo bude patriť k tvojim úlohám?
- budeš komunikovať so zákazníkmi, aby vždy našli to, po čo si do kníhkupectva prišli, aj keď to bude úsmev pre krajší deň.
- budeš medzi prvými, kto príde do kontaktu s novým tovarom a tvojou úlohou bude spracovať ho a vystaviť v kníhkupectve tak, aby si našiel cestu k svojim čitateľom.
- budeš si budovať prehľad o novinkách a zaujímavých knihách naprieč žánrami.
- budeš trpezlivo pomáhať našim zákazníkom s riešením ich reklamácií.
budeš aj jeden z hrdinov, ktorý zachráni rozhádzané knižky a uloží ich v kníhkupectve na správne miesto.

- partia skvelých ľudí, ktorých spája láska ku knihám
- flexibilný pracovný čas, ktorý budeš vedieť zladiť so svojimi záľubami.
- možnosť rozvíjať a vzdelávať sa spolu s nami.
- zamestnanecké zľavy na knižný aj neknižný tovar.

Informácie o výberovom konaní

Zaujala Ťa naša ponuka?
Pošli nám životopis spolu s krátkym motivačným listom, v ktorom nám pár vetami vysvetlíš, prečo by sme mali vybrať práve Teba. Všeobecný motivačný list, ktorý by “sadol” na akúkoľvek pracovnú ponuku ani neposielaj. Radšej len krátko predstav sám seba a svoje skúsenosti.

Ak si dočítal/a tento inzerát až sem, spomínaný motivačný list zakonči slovami "... a preto som pripravený/á prijať túto výzvu!"

Budeme sa tešiť :-)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Martinus a Foxford je veľká partia nadšených a sem-tam uletených ľudí s opakujúcimi sa diagnózami – knihomoľ či kávoľub. Spájame ľudí s knihami, aby v sebe rozvíjali to dobré: cez naše kamenné kníhkupectvá, kaviarne aj internetové obchody, na Slovensku i v Česku, kde patríme medzi najväčších kníhkupcov vôbec.

Veľkosť však nikdy nebola naším hlavným cieľom. Tým je byť najlepší pre našich zákazníkov, pre ľudí, s ktorými spolupracujeme a denno-denne prinášame tisícky malých i veľkých príbehov, ktoré robia ich deň krajším. Snívame o krajine, ktorá číta a posúva sa vpred: my tomu chceme prispievať aj podporou čítania u mladých ľudí (projekt Krajina čitateľov), začínajúcich podnikateľov, mentorovaním start-upov či organizácií ako Dobrý Anjel či Slovenská debatná asociácia.

Našu prácu už ocenilo viacero organizácií:

- V rokoch 2019 až 2022 sme získali prvenstvo v prieskume KPMG ako Zákaznícky najobľúbenejšia značka na Slovensku
- V rokoch 2014-2020 sme sa napríklad stali absolútnymi víťazmi prestížnej súťaže MasterCard Obchodník roka.
- Niekoľkokrát sme sa objavili v prvej päťke ocenených v súťaži Najatraktívnejší zamestnávateľ
- Náš CEO Mišo Meško sa v roku 2020 stal víťazom EY Podnikateľ roka a je TREND TOP Manažér roka 2018
- V roku 2012 sme získali hlavnú cenu v oceňovaní Via Bona Slovakia pre malé a stredné podniky za uplatňovanie princípov zodpovedného podnikania

- Naše marketingové kampane za uplynulé roky získali viacero klincov v celoslovenskej reklamne súťaži Zlatý klinec

Na toto všetko sme hrdí a vážime si to. V rámci našej hodnoty #stálelepší sa zároveň snažíme napredovať ďalej. Budeme radi, ak budeš chcieť byť súčasťou tejto našej cesty a pridáš sa k nám!

Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. Martinus.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4175854  Dátum zverejnenia: 5.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 830 EUR/mesiac