Junior barista/čašník v kníhkaviarni Foxford

Martinus, s.r.o.

Miesto práce
OC Galéria, Námestie SNP, Martin
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k nám, spolu budujeme miesto, v ktorom si každý nájde svoju šálku kávy a koláč pre každú situáciu! Hľadáme kolegu pre našu novú kníhkaviareň FOXFORD v Martine. Milý a stále vysmiaty človek :)

S čím ťa radi privítame?
• ponúkame férový prístup, pravidelnú výplatu a príjemné pracovné prostredie kníhkaviarne
• budujeme kolektív s úsmevom, vášňou pre kávu, učenie a život
• ak prichádzaš bez skúseností, radi sa podelíme o tie naše

Čím ťa vybavíme na profesionálnu cestu?
• odovzdáme ti zásadné kaviarenské vedomosti a zručnosti
• naučíme ťa chutne nastylovať koláč, kvalitne pripraviť kávu alebo ladne kráčať s plne naloženým plátom
• v rámci interného vzdelávania pocvičíme nielen komunikáciu, tímovú spoluprácu, ale aj Excel, Google Analytics...

Prečo my?
• podporujeme zodpovedný prístup k tvojej budúcnosti, u nás pracuješ na zmluvu so všetkým, čo k tomu patrí
• servírujeme vedomosti a zručnosti, ktoré ti otvoria dvere nielen do gastrosveta

Keď ťa naša ponuka zaujala, pošli nám životopis spolu s krátkym motivačným listom, v ktorom nám pár vetami vysvetlíš, prečo by sme mali vybrať práve teba. Prosíme, všeobecný motivačný list, ktorý by „sadol“ na akúkoľvek pracovnú ponuku na svete, nečítame radi :-) Radšej len krátko predstav sám seba a svoje skúsenosti. Tešíme sa na teba!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2017 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Martinus, s.r.o. je najväčšie internetové kníhkupectvo na Slovensku, sieť kamenných kníhkupectiev s knihomoľskou atmosférou a prevádzkovateľ kníhkaviarní FOXFORD. Sme ľudia s tými najrôznejšími záujmami, avšak všetkých nás spája láska ku knihám a túžba šíriť okolo seba "wow" momenty. To je aj naším poslaním: prinášať všetkým tie najlepšie príbehy a fantastické služby, aby bol život ešte krajší.

Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. Martinus.

Ocenenia pre Martinus.sk:
- Najatraktívnejší zamestnávateľ Slovenska 2013 a 2014 (umiestnenie v TOP 10)
- Absolútny víťaz MasterCard Obchodník roka 2013, 2014, 2015 a 2016 (hlavná cena)
- Deloitte Fast500 2011 (161. najrýchlejšie rastúca technologická firma v regióne Európy, Stredného východu a
Afriky)
- Via Bona 2012 (Hlavná cena za zodpovedné podnikanie pre malé a stredné podniky)
- Podnikateľ roka 2010 a 2013 (Finalista)

Viac informácií nájdete:

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Gorkého 4
036 01 Martin

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Tomčíková
E-mail: poslať životopis
ID: 3260991   Dátum zverejnenia: 5.12.2017