Office manažér/ka

Martinus, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Office Managera, ktorý bude dušou našej posádky. Čo bude patriť k tvojim úlohám?
- Denne budeš komunikovať s našimi kolegami a ďalej riešiť ich potreby s dodávateľmi a partnermi.
- Budeš administratívnou podporou a človekom, ktorý má udržať v informáciách systém a prehľadnosť.
- Tvojou úlohou bude udržiavať v chode a poriadku aj priestory nášho bratislavského officu.
- Budeš pomáhať pri organizácii a hladkom priebehu interných aj externých eventov.

Zaujali sme ťa? Pošli nám svoj životopis a krátky motivačný list, v ktorom nám pár vetami vysvetlíš, prečo si zo všetkých uchádzačov práve ty tým pravým. Prosím, všeobecný motivačný list, ktorý by “sadol” na akúkoľvek pracovnú ponuku, ani neposielaj. Radšej len krátko predstav sám seba a svoje skúsenosti. ☺

V prípade veľkého počtu kandidátov budeme na telefonický alebo osobný pohovor pozývať iba vybraných ľudí, ktorí nás najviac zaujmú svojimi odpoveďami a motivačným listom. (Priateľské upozornenie: ak nepošleš životopis alebo pošleš len generický motivačný list, je veľmi pravdepodobné, že sa Ti ani neozveme.)

Ak si dočítal/a tento inzerát až sem, spomínaný motivačný list zakonči informáciou o tom, ktorá je tvoja obľúbená kniha. Sme zvedaví a budeme sa tešiť. ☺

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme osôbku do koča aj do voza, komunikatívnu, pozitívne naladenú, organizovanú, systematickú. Takú, čo hľadá spôsoby, nie dôvody a nebojí sa nových úloh.

Ak na nasledujúce tri otázky odpovieš áno, je celkom pravdepodobné, že hľadáme práve teba!

1. Všetci o tebe vedia, že miluješ systém a poriadok natoľko, že aj v tvojej skrini nájdeme oblečenie uložené v komínkoch?

2. Nemáš problém tráviť väčšinu pracovného času pred monitorom či administratívou, ale keď treba, nasadneš do auta a vyriešiš nemožné?

3. Nebojíš za zdvihnúť telefón a zavolať aj prezidentovi, aby si vyjednal lepšie podmienky u našich dodávateľov?

Si navyše schopný komunikovať v angličtine a šoférovanie pre teba nie je veľkou neznámou? Rád pracuješ v príjemnom kolektíve, ale nezaskočí ťa ani to, keď máš úlohu dokončiť sám? Nuž, zrejme hľadáme práve teba.

Martinus a Foxford je veľká partia nadšených a sem-tam uletených ľudí s opakujúcimi sa diagnózami – knihomoľ či kávoľub. Spájame ľudí s knihami, aby v sebe rozvíjali to dobré: cez naše kamenné kníhkupectvá, kaviarne aj internetové obchody, na Slovensku i v Česku, kde patríme medzi najväčších kníhkupcov vôbec.

Veľkosť však nikdy nebola naším hlavným cieľom. Tým je byť najlepší pre našich zákazníkov, pre ľudí, s ktorými spolupracujeme a denno-denne prinášame tisícky malých i veľkých príbehov, ktoré robia ich deň krajším. Snívame o krajine, ktorá číta a posúva sa vpred: my tomu chceme prispievať aj podporou čítania u mladých ľudí (projekt Krajina čitateľov), začínajúcich podnikateľov, mentorovaním start-upov či organizácií ako Dobrý Anjel či Slovenská debatná asociácia.

Našu prácu už ocenilo viacero organizácií:

- V rokoch 2019 až 2022 sme získali prvenstvo v prieskume KPMG ako Zákaznícky najobľúbenejšia značka na Slovensku
- V rokoch 2014-2020 sme sa napríklad stali absolútnymi víťazmi prestížnej súťaže MasterCard Obchodník roka.
- Niekoľkokrát sme sa objavili v prvej päťke ocenených v súťaži Najatraktívnejší zamestnávateľ
- Náš CEO Mišo Meško sa v roku 2020 stal víťazom EY Podnikateľ roka a je TREND TOP Manažér roka 2018
- V roku 2012 sme získali hlavnú cenu v oceňovaní Via Bona Slovakia pre malé a stredné podniky za uplatňovanie princípov zodpovedného podnikania

- Naše marketingové kampane za uplynulé roky získali viacero klincov v celoslovenskej reklamne súťaži Zlatý klinec

Na toto všetko sme hrdí a vážime si to. V rámci našej hodnoty #stálelepší sa zároveň snažíme napredovať ďalej. Budeme radi, ak budeš chcieť byť súčasťou tejto našej cesty a pridáš sa k nám!

Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. Martinus.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3198160  Dátum zverejnenia: 26.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou