Junior barista v kníhkaviarni Foxford

Martinus, s.r.o.

Miesto práce
Obchodná ul. a Cubicon, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
04.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k nám a spolu spravíme svet lepším miestom, v ktorom si každý nájde svoju šálku kávy a koláč pre každú situáciu.
S čím by si mal prísť? S úsmevom, vášňou pre kávu, učenie a život. Ak prichádzaš z ďaleka, máme pre Teba aj strechu nad hlavou. Ak prichádzaš bez skúseností, podelíme sa o naše.
Čím Ťa vybavíme na cestu životom? Kaviarenskými zručnosťami a vedomosťami všehodruhu. Naučíme Ťa chutne nastylovať koláč, kvalitne pripraviť kávu a aj ladne kráčať s plne naloženým plátom. V rámci interného vzdelávania pocvičíme nielen komunikáciu, tímovú spoluprácu, ale aj excel, Google Analytics, alebo si vyberieš rozvojové workshopy s koučom?
Prečo my? Podporujeme zodpovedný prístup k Tvojej budúcnosti. U nás pracuješ na zmluvu so všetkým, čo k tomu patrí. Okrem férového prístupu, pravidelnej výplaty a príjemného pracovného prostredia, Ti ponúkame vedomosti a zručnosti, ktoré Ti otvoria dvere nielen do gastrosveta. Si v období, kedy nevieš čo ďalej? Príď k nám.

Pokiaľ Ťa naša ponuka zaujala, pošli nám životopis spolu s krátkym motivačným listom, v ktorom nám pár vetami vysvetlíš, prečo by sme mali vybrať práve Teba.

V prípade veľkého počtu kandidátov oslovíme iba vybraných ľudí, ktorí nás najviac zaujmú svojimi odpoveďami a motivačným listom. (Priateľské upozornenie: ak nepošleš životopis alebo pošleš len generický motivačný list, je veľmi pravdepodobné, že sa ti ani neozveme.)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.12.2017 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Martinus, s.r.o. je najväčšie internetové kníhkupectvo na Slovensku, sieť kamenných kníhkupectiev s knihomoľskou atmosférou a prevádzkovateľ kníhkaviarní FOXFORD. Sme ľudia s tými najrôznejšími záujmami, avšak všetkých nás spája láska ku knihám a túžba šíriť okolo seba "wow" momenty. To je aj naším poslaním: prinášať všetkým tie najlepšie príbehy a fantastické služby, aby bol život ešte krajší.

Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. Martinus.

Ocenenia pre Martinus.sk:
- Najatraktívnejší zamestnávateľ Slovenska 2013 a 2014 (umiestnenie v TOP 10)
- Absolútny víťaz MasterCard Obchodník roka 2013, 2014, 2015 a 2016 (hlavná cena)
- Deloitte Fast500 2011 (161. najrýchlejšie rastúca technologická firma v regióne Európy, Stredného východu a
Afriky)
- Via Bona 2012 (Hlavná cena za zodpovedné podnikanie pre malé a stredné podniky)
- Podnikateľ roka 2010 a 2013 (Finalista)

Viac informácií nájdete:

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Gorkého 4
036 01 Martin

Kontakt

Kontaktná osoba: Viera Tatayová
E-mail: poslať životopis
ID: 3159861   Dátum zverejnenia: 19.11.2017