Vedúci produktového oddelenia

Martinus, s.r.o.

Miesto práce
Gorkého 4, Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo by boli tvoje hlavné činnosti?
- neustále zvyšovať predajný potenciál produktov, ktoré ponúkame (knihy, filmy, hry, gastro...)
- vyhľadávať nové produkty s predajným potenciálom
- pravidelne prehodnocovať a zlepšovať procesy v rámci oddelenia
- starať sa o jednotlivé produkty od ich pridania do ponuky, cez úpravu, až po objednávanie u dodávateľov
- preberať zodpovednosť za najdôležitejšie tituly a predajné akcie
- dohadovať a pripravovať reklamné kampane s vydavateľmi/dodávateľmi a navrhovať obsah predajných aktivít
- v rámci tímu vytvárať prostredie na prinášanie WOW momentov a maximálnu starostlivosť o našich zákazníkov
- na oddelení vytvárať príjemnú a konštruktívnu pracovnú atmosféru
- pravidelné komunikovanie s inými oddeleniami a kníhkupectvami a koordinovanie spoločných aktivít

Aby sme to zhrnuli, náš ideálny Vedúci produktového oddelenia je skvelý kníhkupec, redaktor, obchodník a manažér v jednej osobe .

Ak veríš, že zvládneš 8 kolegov, 220 000 rôznych titulov a budeš „hybnou silou“ veľkých zmien, ktoré pripravujeme, chceme sa s tebou stretnúť! Pošli svoj životopis spolu s motivačným listom, kde nám napíšeš, prečo „vedenie ľudí“, prečo „knihy“, prečo „Martinus“ a prečo „ty“.

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať začiatkom septembera a pozveme na osobný rozhovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2017 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, management

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Kým pozitívny prístup, veľa energie a skúsenosti s riadením tímu sú nutným predpokladom prijatia na túto pozíciu, potrebujeme kolegu/kolegyňu, ktorý/á:
- je manažérom, ktorému kolegovia veria a môžu sa na neho kedykoľvek spoľahnúť
- mysli pozitívne a má vôľu neustále sa učiť a zlepšovať
- je čestný, otvorený, úprimný a kritiku neberie osobne
- jeho okolie o ňom hovorí, že má „energiu na rozdávanie“
- nebojí sa veľkých rozhodnutí a vie za ne prevziať zodpovednosť
- vytvára dobrú atmosféru a neustále motivuje produktových manažérov k lepším výkonom
- dokáže sa na veci pozrieť zo širšia a vždy hľadá najlepšie riešenie pre zákazníkov a pre Martinus
- má rad knihy a všetky pekné príbehy, knižný trh je oblasť, kde chce pracovať
- prenáša naše hodnoty (WOW, Človečina, Vášeň) do každodenných činností

Martinus, s.r.o. je najväčšie internetové kníhkupectvo na Slovensku, sieť kamenných kníhkupectiev s knihomoľskou atmosférou a prevádzkovateľ kníhkaviarní FOXFORD. Sme ľudia s tými najrôznejšími záujmami, avšak všetkých nás spája láska ku knihám a túžba šíriť okolo seba "wow" momenty. To je aj naším poslaním: prinášať všetkým tie najlepšie príbehy a fantastické služby, aby bol život ešte krajší.

Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. Martinus.

Ocenenia pre Martinus.sk:
- Najatraktívnejší zamestnávateľ Slovenska 2013 a 2014 (umiestnenie v TOP 10)
- Absolútny víťaz MasterCard Obchodník roka 2013, 2014 a 2015 (hlavná cena)
- Deloitte Fast500 2011 (161. najrýchlejšie rastúca technologická firma v regióne Európy, Stredného východu a
Afriky)
- Via Bona 2012 (Hlavná cena za zodpovedné podnikanie pre malé a stredné podniky)
- Podnikateľ roka 2010 a 2013 (Finalista)

Viac informácií nájdete:

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Gorkého 4
036 01 Martin
ID: 3157478   Dátum zverejnenia: 11.8.2017