Stála brigáda v sklade a na expedícii v e-shope

Martinus, s.r.o.

Miesto práce
Gorkého 4, Martin
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
3 EUR a viac/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš vidieť náš centrálny sklad kníh v Martine aj naživo? A často? Teraz máš jedinečnú možnosť, lebo HĽADÁME BRIGÁDNIKOV, ktorí by nám pomohli s vybavovaním objednávok (práca v sklade, kompletizovanie objednávok) a expedovaním zásielok (kontrola objednávok, balenie a expedovanie zásielok).
Vieme ti sľúbiť fajn partiu ľudí, prácu na 8-12 hodín denne a v budúcnosti možnosť trvalého pracovného pomeru. Okrem férového ohodnotenia, ktoré sa odvíja od tvojho výkonu ti vieme tiež sľúbiť, že sa v predvianočnom období dobre postaráme aj o tvoje chuťové poháriky a nenecháme ťa hladným. Tvoj deň ti doslova „ubehne“ a nabeháš častokrát aj 8-12 km. Preto je práca vhodná pre každého fyzicky, manuálne a pohybovo zdatného, každého kto vie byť k dispozícii každý pracovný deň v týždni a podľa potreby aj počas víkendu. Ak si myslíš, že si to ty, ozvi sa nám. Tešíme sa na teba!

Vieme ti sľúbiť fajn partiu ľudí, prácu na 8-12 hodín denne a v budúcnosti možnosť trvalého pracovného pomeru. Okrem férového ohodnotenia, ktoré sa odvíja od tvojho výkonu ti vieme tiež sľúbiť, že sa v predvianočnom období dobre postaráme aj o tvoje chuťové poháriky a nenecháme ťa hladným.

Informácie o výberovom konaní

Nábor bude prebiehať od augusta do decembra 2017.
Ak si sa v tejto ponuke našiel/našla, prosím, pošli nám svoj motivačný list, v ktorom nás presvedčíš, že práve ty si vhodný kandidát/ka na pozíciu brigádnik. Prosím, všeobecný motivačný list, ktorý by “sadol” na akúkoľvek pracovnú ponuku, ani neposielaj. Radšej len krátko predstav sám seba a svoje skúsenosti. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov :-)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.12.2017 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovitosť
- vytrvalosť
- fyzická výdrž
- manuálna zručnosť
- ochota učiť sa
- dôveryhodnosť
- pozitívne myslenie

Martinus, s.r.o. je najväčšie internetové kníhkupectvo na Slovensku, sieť kamenných kníhkupectiev s knihomoľskou atmosférou a prevádzkovateľ kníhkaviarní FOXFORD. Sme ľudia s tými najrôznejšími záujmami, avšak všetkých nás spája láska ku knihám a túžba šíriť okolo seba "wow" momenty. To je aj naším poslaním: prinášať všetkým tie najlepšie príbehy a fantastické služby, aby bol život ešte krajší.

Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. Martinus.

Ocenenia pre Martinus.sk:
- Najatraktívnejší zamestnávateľ Slovenska 2013 a 2014 (umiestnenie v TOP 10)
- Absolútny víťaz MasterCard Obchodník roka 2013, 2014, 2015 a 2016 (hlavná cena)
- Deloitte Fast500 2011 (161. najrýchlejšie rastúca technologická firma v regióne Európy, Stredného východu a
Afriky)
- Via Bona 2012 (Hlavná cena za zodpovedné podnikanie pre malé a stredné podniky)
- Podnikateľ roka 2010 a 2013 (Finalista)

Viac informácií nájdete:

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Gorkého 4
036 01 Martin

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcela Zemianková
Tel.: +421 905 304 865
E-mail: poslať životopis
ID: 2737053   Dátum zverejnenia: 7.12.2017