Stála brigáda v sklade a na expedícii v e-shope

Martinus, s.r.o.

Miesto práce
Gorkého 4, okres Martin
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3 EUR a viac/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš vidieť náš centrálny sklad kníh v Martine aj naživo? A často? Teraz máš jedinečnú možnosť, lebo HĽADÁME BRIGÁDNIKOV, ktorí by nám pomohli s vybavovaním objednávok (práca v sklade, kompletizovanie objednávok) a expedovaním zásielok (kontrola objednávok, balenie a expedovanie zásielok).
Vieme ti sľúbiť fajn partiu ľudí, prácu na 8-12 hodín denne a v budúcnosti možnosť trvalého pracovného pomeru. Okrem férového ohodnotenia, ktoré sa odvíja od tvojho výkonu ti vieme tiež sľúbiť, že sa v predvianočnom období dobre postaráme aj o tvoje chuťové poháriky a nenecháme ťa hladným. Tvoj deň ti doslova „ubehne“ a nabeháš častokrát aj 8-12 km. Preto je práca vhodná pre každého fyzicky, manuálne a pohybovo zdatného, každého kto vie byť k dispozícii každý pracovný deň v týždni a podľa potreby aj počas víkendu. Ak si myslíš, že si to ty, ozvi sa nám. Tešíme sa na teba!

Vieme ti sľúbiť fajn partiu ľudí, prácu na 8-12 hodín denne a v budúcnosti možnosť trvalého pracovného pomeru. Okrem férového ohodnotenia, ktoré sa odvíja od tvojho výkonu ti vieme tiež sľúbiť, že sa v predvianočnom období dobre postaráme aj o tvoje chuťové poháriky a nenecháme ťa hladným.

Informácie o výberovom konaní

Nábor bude prebiehať od augusta do decembra 2017.
Ak si sa v tejto ponuke našiel/našla, prosím, pošli nám svoj motivačný list, v ktorom nás presvedčíš, že práve ty si vhodný kandidát/ka na pozíciu brigádnik. Prosím, všeobecný motivačný list, ktorý by “sadol” na akúkoľvek pracovnú ponuku, ani neposielaj. Radšej len krátko predstav sám seba a svoje skúsenosti. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov :-)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovitosť
- vytrvalosť
- fyzická výdrž
- manuálna zručnosť
- ochota učiť sa
- dôveryhodnosť
- pozitívne myslenie

Martinus a Foxford je veľká partia nadšených a sem-tam uletených ľudí s opakujúcimi sa diagnózami – knihomoľ či kávoľub. Spájame ľudí s knihami, aby v sebe rozvíjali to dobré: cez naše kamenné kníhkupectvá, kaviarne aj internetové obchody, na Slovensku i v Česku, kde patríme medzi najväčších kníhkupcov vôbec.

Veľkosť však nikdy nebola naším hlavným cieľom. Tým je byť najlepší pre našich zákazníkov, pre ľudí, s ktorými spolupracujeme a denno-denne prinášame tisícky malých i veľkých príbehov, ktoré robia ich deň krajším. Snívame o krajine, ktorá číta a posúva sa vpred: my tomu chceme prispievať aj podporou čítania u mladých ľudí (projekt Krajina čitateľov), začínajúcich podnikateľov, mentorovaním start-upov či organizácií ako Dobrý Anjel či Slovenská debatná asociácia.

Našu prácu už ocenilo viacero organizácií:

- V rokoch 2019 až 2022 sme získali prvenstvo v prieskume KPMG ako Zákaznícky najobľúbenejšia značka na Slovensku
- V rokoch 2014-2020 sme sa napríklad stali absolútnymi víťazmi prestížnej súťaže MasterCard Obchodník roka.
- Niekoľkokrát sme sa objavili v prvej päťke ocenených v súťaži Najatraktívnejší zamestnávateľ
- Náš CEO Mišo Meško sa v roku 2020 stal víťazom EY Podnikateľ roka a je TREND TOP Manažér roka 2018
- V roku 2012 sme získali hlavnú cenu v oceňovaní Via Bona Slovakia pre malé a stredné podniky za uplatňovanie princípov zodpovedného podnikania

- Naše marketingové kampane za uplynulé roky získali viacero klincov v celoslovenskej reklamne súťaži Zlatý klinec

Na toto všetko sme hrdí a vážime si to. V rámci našej hodnoty #stálelepší sa zároveň snažíme napredovať ďalej. Budeme radi, ak budeš chcieť byť súčasťou tejto našej cesty a pridáš sa k nám!

Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. Martinus.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2737053  Dátum zverejnenia: 7.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 EUR a viac/hod.