Farmaceutický laborant / Vaša lekáreň TPD Bratislava

MARTINUS Optik, s.r.o.

Miesto práce
Euronics TPD, Farského, Petržalka
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného farmaceutického laboranta, ktorý doplní náš tím v lekárni v TPD.

Vaša pracovná náplň bude:
• vydávať voľno predajné lieky, a doplnkový sortiment lekárne v súlade s platnou legislatívou
• zabezpečiť expedíciu voľno predajných liekov, riešiť inkompatibility, interakcie, kontrolu dávkovania liekov
• poskytovať odborné poradenstvo pacientom s cieľom poučiť ich o dodržiavaní liečebného režimu, ale aj o prevencii pri predchádzaní ochorení
• zabezpečiť kontrolu kvality liečiv, príjmu liekov a surovín do skladovej evidencie v súlade so smernicami zamestnávateľa
• kontrolovať správnosť uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu

Základná mzda od 850 EUR brutto v závislosti od skúsenosti a znalosti kandidáta
+ variabilná zložka mzdy
+ príplatky
+ prémie
+ sezónne prémie a ďalšie

• uhradíme za vás poplatok do stavovskej komory vo výške 50% z daného poplatku
• ponúkame ústretový prístup pri nastavovaní pracovných zmien
• ponúkame prácu v príjemnom kolektíve s rodinnom atmosférou
• môžete využívať zamestnanecké zľavy
• Multisport karta
• máme zaujímavé motivačné súťaže
• poskytneme Vám pracovný odev a obuv

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Farmaceutický laborant

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Reštaurácia / penzión

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3889536  Dátum zverejnenia: 22.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac