Farmaceut / Vaša lekáreň TPD Bratislava

MARTINUS Optik, s.r.o.

Miesto práce
Euronics TPD, Farského, Petržalka
Termín nástupu
01.09.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 - 1 550 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného farmaceuta, ktorý doplní náš tím v lekárni v TPD.

Vaša pracovná náplň bude:
• pripravovať lieky podľa lekárskeho predpisu alebo žiadanky
• vydávať lieky na lekársky predpis, voľno predajné lieky, a doplnkový sortiment lekárne v súlade s platnou legislatívou
• zabezpečiť expedíciu liekov, riešiť inkompatibility, interakcie, kontrolu dávkovania liekov
• poskytovať odborné poradenstvo pacientom s cieľom poučiť ich o dodržiavaní liečebného režimu, ale aj o prevencii pri predchádzaní ochorení
• zabezpečiť kontrolu kvality liečiv, príjmu liekov a surovín do skladovej evidencie v súlade so smernicami zamestnávateľa
• kontrolovať správnosť uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu
• pomáhať pri spracovaní receptov pre zdravotné poisťovne
• náplň práce ďalej predstavuje štandardné pracovné činnosti, ktoré sú súčasťou zodpovedností farmaceuta pri vykonávaní a poskytovaní lekárenskej starostlivosti

Základná mzda od 1350 EUR brutto v závislosti od skúsenosti a znalosti kandidáta
+ variabilná zložka mzdy
+ príplatky
+ prémie
+ sezónne prémie a ďalšie

• uhradíme za vás poplatok do stavovskej komory vo výške 50% z daného poplatku
• ponúkame ústretový prístup pri nastavovaní pracovných zmien
• ponúkame prácu v príjemnom kolektíve s rodinnom atmosférou
• môžete využívať zamestnanecké zľavy
• Multisport karta
• máme zaujímavé motivačné súťaže
• poskytneme Vám pracovný odev a obuv

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Reštaurácia / penzión

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3889532  Dátum zverejnenia: 19.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac