Administratívny pracovník/sanitár

Martinské bioptické centrum, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihned
891 EUR/mesiacplat v závislosti od praxe a skúseností kandidáta, osobné ohodnotenie, výkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem žiadaniek do PC, písanie nálezov, spracovanie kódov pre zdravotné poisťovne,
- spolupracuje pri excidovaní biologického materiálu podľa pokynov určeného lekára- patológa,
- spracovávanie výsledkov vrátane registrácie, distribúcie nálezov, archivácie, príprava nálezov do pošty, distribúcia na expedíciu (poštou a elektronicky)
- distribúciu na expedíciu (poštou a elektronicky),vedenie evidencie došlej a odoslanej pošty,
- zodpovedá za kvalitu vykonávanej práce,
- zodpovedá za podávanie telefonických informácií v rámci kompetencií,
- spacovanie chybárov od jednotlivých zdravotných poisťovní,
- plní úlohy podľa pokynov nadriadených.
- vykonávanie sanitárskej práce podľa pokynov nadriadených

stravné lístky, pravidelné štvrťročné odmeny, benefitné poukážky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ukončené vzdelanie so zdravotníckym zameraním (zdravotnícky asistent, zdravotná sestra, verejný zdravotník, farmaceutický laborant

Ostatné znalosti

Microsoft word, Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

zdravotníctvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, precíznosť, ochota sa vzdelávať, zdravotnícke vzdelanie

Stabilná sieť medicínskych laboratórií

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4190598  Dátum zverejnenia: 5.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 891 EUR/mesiac