Можливість для людей з України
Logo MARTINS GROUP s. r. o.

Zubná ambulancia Centrum Dent ponúka voľnú pracovnú pozíciu pre zubného lekára/lekárku

MARTINS GROUP s. r. o.

Miesto práce
Mariánske námestie, Žilina
3 000 - 5 000 EUR/mesiacPlus rôzne bonusy a zamestnanecké benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zubná klinika Centrum Dent priamo v centre Žiliny hľadá do svojho mladého kolektívu zubára/ zubárku do samostatnej ambulancie.

Náplň práce:
- poskytovanie stomatologickej starostlivosti pacientom,
- diagnostika, konzultácie, plánovanie liečby,
- komunikácia s pacientmi,

Centrum Dent sa zaoberá kvalitnou a cenovo dostupnou stomatológiou.
Ide o zubnú ambulanciu s 5 ročnou tradíciou v centre Žiliny, ktorá ponúka:
- moderné a nadštandardné vybavenie kliniky,
- príjemné pracovné prostredie a skvelý kolektív,
- práca s najmodernejšími prístrojmi,
- nové priestory priamo v centre Žiliny na Mariánskom námestí.

- práca vhodná pre zubára/zubárku s praxou, ale zaškolíme aj absolventa,
- mzda od 3000 do 5000, plus rôzne benefity a zamestnanecké výhody.

- Nadštandardné vybavenie ambulancie,
- zamestnanecké benefity a prémie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubné lekárstvo, Stomatológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax je vítaná, zaškolíme aj absolventa

Požadujeme profesionálny prístup,
komunikatívnosť , chuť učiť sa nové veci, precíznosť.

Spoločnosť sa zaoberá sprostredkovateľskou činnosťou v oblasti obchodu, služieb, výroby.

Ide o zubnú ambulanciu s 5 ročnou tradíciou v centre Žiliny.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Papíková
E-mail: poslať životopis
ID: 4501084  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac