Inžinier pre rozvoj kvality dodávateľov

Martinrea Slovakia Fluid Systems s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1, Svätý Jur
Termín nástupu
01.12.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac1800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Zhrnutie pozície
• Zabezpečiť vykonanie procesu APQP (Advanced Product Quality Planning), jeho dokončenie včas a sledovať priebežne výkon dodávateľa.
• Podporovať kvalitu v celom závode.

2. Zodpovednosť a právomoci
• Zabezpečiť vykonávanie úloh súvisiacich s APQP vo vývojovej fáze (alebo v súčasnej výrobe) nových spúšťaných komponentov a dielov v súlade s požiadavkami spoločnosti Martinrea na nákup, kvalitu a riadenie program.
• Vykonávať hodnotenie nových a / alebo existujúcich dodávateľov v spolupráci s nákupom a riadením program.
• Poskytnúť odporúčania a / alebo technické rozhodnutia na zabezpečenie spustenia procesov bez odchýlok v spolupráci s riadením programov.
• Správa plánu pokroku dodávateľov s nízkou výkonnosťou/dodávkou v spolupráci s nákupom.
• Spravuje schválovací proces (run at rate & process audit) v spolupráci s inžinierom pre kvalitu dodávateľov.
• Monitoruje planovany postup APQP so správou o aktuálnom stave a prijíma rozhodnutie o programe / projekte v spolupráci s tímom pre riadenia program.
• Monitoruje proces schválenia výrobných dielov pred vstupom do výroby a odovzdaním inžinierovi pre kvalitu dodávateľov.
• Spravovať akčné plány s dodávateľmi v prípade akýchkoľvek odchýlok pri spustení procesu a predloženia a schválenia PPAP
• Trénuje a rozvíjaja dodávateľov aby sa uistiil, že normy Martinrea sa riadne uplatňujú a dodržiavajú.
• Právomoc zastaviť výrobu, aby sa napravili problémy s kvalitou
• Právomoc zastaviť dodávku a zastaviť sériovú vývrobu za účelom odstránenia problémov s kvalitou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

3. Vzdelanie
• Vysokoškolské

4. Požiadavky na spôsobilosť
• Predchádzajúce skúsenosti z kvality
• Skvelé verbálne / písomné znalosti angličtiny
• Znalosť SPC techník v oblasti výroby
• Nadpriemerné komunikačné a interpersonálne zručnosti
• Vynikajúce organizačné schopnosti a zručnosti pri riešení problémov
• Bezproblémové čítanie náčrtov vrátane GP & T

5. Prax
• Päťročné skúsenosti v oblasti výroby, životného prostredia
• Rozsiahle znalosti noriem kvality, IATF 16949:2016.
• Rozsiahle znalosti špecifických požiadaviek zákazníka podľa tréningovej matice

Martinrea je pobočka kanadskej spoločnosti so sídlom v Toronte, špecializujúcej sa na inžiniering a výrobu automobilových a priemyselných komponentov, systémov a modulov. Má takmer 57 zastúpení v desiatich krajinách sveta. V rámci závodu vo Svätom Jure vyrába palivové a brzdové potrubné systémy a palivovo-brzdné zväzky do automobilov a zamestnáva približne 260 zamestnancov, s perspektívou ďalšieho rastu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3764359  Dátum zverejnenia: 28.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac1800