Elektrikár / PLC Programátor

Martinrea Slovakia Fluid Systems s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1, Svätý Jur 90021, Bratislava, Pezinok
Termín nástupu
01.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za údržbu, opravy a nastavovanie výrobných strojov a zariadení na zverenom výrobnom úseku
Úzko spolupracuje s majstrom výroby, technickým úsekom, inžinieringom a odd. kvality na neustálom zlepšovaní výrobných zariadení z pohľadu bezpečnosti, efektivity a kvality produkcie
Vykonáva diagnostiku a nastavuje / opravuje komplexné elektrické časti strojných zariadení
Inštalácia nových technológií a výrobných zariadení do výroby
Úprava existujúcich a programovanie nových programov v PLC, Step 7 prostredí
Preventívna údržba výrobných zariadení v zmysle plánov údržby
Plány, usporiadanie, inštalácia a opravy, zapojenie obvodov a distribučných systémov

Informácie o výberovom konaní

Práca v dvojzmennej prevádzke v rámci pracovného týždňa

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2017 (ostáva ešte 53 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2
2

Požadovaná prax používať elektrické náradie, meracie a skúšobné zariadenia
Práca s komplexnými výkresmi el.obvodov a podobnými dokumentmi
Samostatná práca a s minimálnym dohľadom
Znalosti a opravy PLC, Step 7 a CNC ovládaných zariadení
Programovanie PLC a ďalších zariadení
Schopnosť spustiť, zastaviť a ovládať všetky zariadenia výroby
Detailné znalosti aplikovaných elektrotechnických postupov a techník
Opravy a údržba všetkých kompresorov
Odborná spôsobilosť v zmysle § 21 - 23 vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.

Martinrea je pobočka kanadskej spoločnosti so sídlom v Toronte, špecializujúcej sa na inžiniering a výrobu automobilových a priemyselných komponentov, systémov a modulov. Má takmer 40 zastúpení vo svete a zamestnáva cca 14.000 zamestnancov. V rámci závodu vo Svätom Jure vyrába palivové a brzdové potrubné systémy a palivovo-brzdné zväzky do automobilov a zamestnáva približne 350 zamestnancov, s perspektívou ďalšieho rastu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Martinrea Slovakia Fluid systems
Priemyselná 1
900 21 Svätý Jur

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Viliam Krajčovič
E-mail: poslať životopis
ID: 2851546   Dátum zverejnenia: 11.10.2017