Skladník v dvojzmennej prevádzke

Martinrea Slovakia Fluid Systems s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1, 900 21 Svätý Jur, Bratislava, okres Pezinok
Termín nástupu
01.12.2017
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1000 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu, kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov.
• Kategorizácia, oceňovanie a označovanie tovaru pri prevzatí, ukladanie a skladovanie tovaru.
• Príprava a výdaj tovaru, v prípade potreby vracanie tovaru dodávateľom.
• Zaistenie včasnej dodávky surovín a komponentov k dennej produkcii prostredníctvom systému MRP pomocou týždenných dodávok.
• Udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach.
• Zodpovednosť za správu materiálu, spolupráca na inventúrach tovaru v sklade.
• Aktualizácia údajov o zásobách, evidencia pohybu zásob a vedenie záznamov o zásobách tovaru.
• Spolupráca pri vykládke/nakládke kamiónov.

Balík benefitov.

Schopnosť stanoviť priority, a zvládnuť viac úloh podľa požiadaviek zákazníkov, termínov .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Počet rokov praxe

2

Obsluha VZV - požadovaná platná licencia.

Martinrea je pobočka kanadskej spoločnosti so sídlom v Toronte, špecializujúcej sa na inžiniering a výrobu automobilových a priemyselných komponentov, systémov a modulov. Má takmer 40 zastúpení vo svete a zamestnáva cca 14.000 zamestnancov. V rámci závodu vo Svätom Jure vyrába palivové a brzdové potrubné systémy a palivovo-brzdné zväzky do automobilov a zamestnáva približne 350 zamestnancov, s perspektívou ďalšieho rastu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Martinrea Slovakia Fluid systems
Priemyselná 1
900 21 Svätý Jur
ID: 1266218   Dátum zverejnenia: 14.11.2017   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000 Eur