Reagujte bez životopisu

Kuchár/Kuchárka

Martina Valníčková

Miesto práce
Omastiná
Termín nástupu
Ihned
1 200 - 1 300 EUR/mesiacPriplatky za soboty 1.61€/h a nedele 3.22€/h, 20 -25 dni platene dovolenky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál (hlavné jedlá, polievky, šaláty, dressingy, oblohy).
- Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov.
- Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál.
- Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
- Podieľanie sa na príprave jedálneho lístka.
- Organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál.Kontrola kvality hotových jedál.
- Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín.
- Aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie vysokého dôrazu na estetickú stránku pokrmov.

- bezplatné stravovanie v rámci penziónu
- zľavy na služby v penzióne
- rozmanitá náplň práce v príjemnom pracovnom prostredí a príjemnom kolektíve
- možnosť osobného rastu

Do nášho malého kolektívu v Penzióne pri studničke v Omastinej hľadáme kuchára, ktorý sa bude tešiť do práce, bude spoľahlivý, zodpovedný a nápaditý, ktorý bude pravidelne sledovať trendy v gastronómii a snažiť sa prinášať aj vlastné nápady.

Ak máte o pozíciu záujem, pošlite nám prosím svoj životopis na email: [email protected]

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Kuchar/čašník

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- samostatnosť
- zodpovednosť
- znalosť a chuť vzdelávať sa v oblasti gastronómie
- tvorivosť (kreativita),
- iniciatívnosť,
- manuálna zručnosť,
- plánovanie a organizovanie práce,
- tímová práca.

Penzión s reštauracii poskytujúci ubytovanie a reštauračne služby pre návštevníkov Uhrovské doliny a učastnikov školeni a team buildingov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4161386  Dátum zverejnenia: 18.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac