Klientský poradca

Martina Orgoníková

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
400 - 2 500 EUR/mesiac-fixný príjem + provízie, kvartálne a ročné bonusy -atraktívny systém odmeňovania s nadštandardným zárobkom, s možnosťou garancie predchádzajúceho príjmu obchodníkov až do výšky 2500 Eur po dobu 18 mesiacov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak sa stanete súčasťou tímu Elitnej siete:

-zveríme vám portfólio zmlúv našich klientov, ktoré je potrebné aktualizovať do moderného riešenia ( viac ako tisíce klientov)
-zvereným klientom budete poskytovať pravidelnú starostlivosť o ich zmluvy
-získate možnosť dojednávať produkty ocenené zlatými mincami
-jedinečný program odmeňovania
-silnú podporu backofficu

bezplatné školenia s certifikáciou s najlepšími trénermi, neustála podpora, priateľský kolektív, využívanie digitálnych nástrojov, možnosť kariérneho rastu už po 3 mesiacoch

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-min. SŠ vzdelanie
-prax na predajnej pozícii je vítaná
-schopnosť samostatne riešiť požiadavky klienta
-výborné komunikačné a vyjadrovacie schopnosti
-dobrá znalosť práce s PC (MS Office)

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 1300 zamestnancov a 3100 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov.
ID: 3990077  Dátum zverejnenia: 21.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 400 EUR/mesiac