Predajca v železiarstve

ŽELEZIARSTVO BIZAM

Miesto práce
Miletičova 25, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 000 EUR/mesiac800-1000 + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj tovaru zákazníkom, objednávanie tovaru, práca v sklade, starostlivosť o predajňu, práca s registračnou pokladňou

práca v stabilnej firme, odmeny, zaujímavé finančné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

príjemné vystupovanie, spoľahlivosť, skúsenosť s predajom, znalosť sortimentu železiarstva, základné ovládanie pc, práca s registračnou pokladňou

Sme stabilná firma a svojich zamestnancov si vážime. Napriek lockdownom, zatvorenej prevádzke, sme udržali všetky pracovné miesta.

Naš predajňa železiarstva je v širšom centre Bratislavy a má dlhoročnú tradíciou. Ponúkame široký sortiment tovaru ako vodoinštalačný materiál, zámky, bezpečnostné vložky, spojovací materiál. Všetko do dielne, domu a záhrady. Farby a laky, domáce potreby, elektro a mnoho ďalšieho. Zákazníci v našej predajni nie sú stratený ako vo veľkých centrách, ochotný a skúsený personál je vždy pripravený poradiť.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3104679  Dátum zverejnenia: 11.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 000 EUR/mesiac800-1000 + odmeny