Junior programátor

Dr. Martin - Zubná klinika

Miesto práce
Antolská, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacKonečná mzda kandidáta závisí od jeho skúseností a bude definovaná na pohovore. K základnej mzde prináleží ďalej tiež finančný bonus 2x do roka vo forme letných a zimných odmien.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • spolupráca na vývoji informačného systému in house na mieru zákazníka
  • konzultácie a implementácia požiadaviek
  • participácia na projektoch

Ďakujeme za zaslanie Vašich životopisov. Bližšie informácie k pracovnej ponuky budú upresnené vybraným kandidátom na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fakulta matematiky, fyziky a informatiky

Ostatné znalosti

SQL - Základy

  • výhodou znalosť komponentov Devexpress

Sme sieť špičkovo vybavených zubných kliník s dlhoročnou tradíciou, skvelým a stále rastúcim kolektívom. Na trhu pôsobíme už 10 rokov a poskytujeme komplexné služby od dentálnej hygieny, bielenia zubov, záchovnej stomatológie, endodontického ošetrenia, protetickej stomatológie, implantológie či ortodoncie. Venujeme sa aj detským pacientom na našej špecializovanej detskej poliklinike, kde poskytujeme služby pediatrie, stomatológie, chirurgie, urológie a sonografie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nikola Ďurechová
E-mail: poslať životopis
ID: 4106052  Dátum zverejnenia: 18.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac