Recepčná na zubnej klinike (Front Desk Representative)

Dr. Martin - Zubná klinika

Miesto práce
Antolská, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 200 EUR/mesiacHore je uvedená iba základná mzda ku ktorej patrí ďalej aj variabilná časť + bonusové ohodnotenie. Výsledná mzda závisí od skúseností a seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonická a mailová komunikácia s pacientmi a klientmi: objednávanie, zmeny termínov, odpovedanie na prípadné otázky a konzultácia ohľadom priebehu vyšetrení
- aktívne oslovovanie a telefonická komunikácia s cieľom získať nových pacientov
- osobný kontakt a komunikácia s pacientom: privítanie a prijímanie, starostlivosť o čakajúcich pacientov a pod.
- organizovanie chodu recepcie a vyšetrení: aktívna komunikácia s lekárom a ďalším odborným personálom
- práca s interným softwareom
- práca s pokladňou

- príjemné a moderné pracovné prostredie
- zaujímavý a motivujúci systém odmeňovania: základná mzda + variabilná časť + bonusy
- priateľský kolektív a neformálna firemná kultúra
- podpora vzdelávania formou rôznych školení
- záujem o zamestnanca a pomoc pri ich rozvoji
- teambuildingové akcie

Ďakujeme za prejavený záujem a Vami zaslané životopisy. Kontaktovať telefonicky na pohovor budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú čo najpresnejšie všetky uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- profesionálne vystupovanie
- vynikajúce komunikačné zručnosti
- motivácia pre prácu s ľuďmi
- organizačné schopnosti
- flexibilita - vedieť zareagovať na ad hoc situácie alebo požiadavky pacienta
- schopnosť riešiť problémy, vedieť okamžite zareagovať
- proklientsky prístup
- príjemný hlas
- vítaná je znalosť maďarského jazyka

Sme sieť špičkovo vybavených zubných kliník s dlhoročnou tradíciou, skvelým a stále rastúcim kolektívom. Na trhu pôsobíme už 10 rokov a poskytujeme komplexné služby od dentálnej hygieny, bielenia zubov, záchovnej stomatológie, endodontického ošetrenia, protetickej stomatológie, implantológie či ortodoncie. Venujeme sa aj detským pacientom na našej špecializovanej detskej poliklinike, kde poskytujeme služby pediatrie, stomatológie, chirurgie, urológie a sonografie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3998401  Dátum zverejnenia: 10.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac