Zdravotná sestra (Zubná klinika)

Dr. Martin - Zubná klinika

Miesto práce
Antolská 3721/4, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 200 EUR/mesiacUvedená mzda je základná časť ku ktorej prináleží zaujímavá variabilná zložka vyplácaná viac krát do roka. Viac info bude poskytnutých na pohovore. Finálna výška platu závisí od skúseností a seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Asistenčné práce pri stomatologických a stomatochirurgických výkonoch
- Sterilizovanie nástrojov, práca s kartami pacienta, čistenie ambulancie

- práca na modernej a napredujúcej zubnej klinike
- zaujímavý odmeňovací systém: k fixnej mzde motivujúce mesačné ohodnotenie a 2 x ročne vyplácaný finančný bonus
- príjemná a podnetná atmosféra v super kolektíve
- teambuildingové akcie
- podpora v rozvoji a vzdelávaní zamestnancov

Ďakujeme za zaslanie vašich žiadostí a priložených životopisov. Pre zvýšený počet kandidátov, si Vás dovoľujeme informovať, že kontaktovať budeme len tých, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotná sestra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- profesionálny a proklientský prístup
- motivácia pre prácu na danej pozícii
- zmysel pre prácu v tíme
- lojalita
- zodpovednosť
- empatia

Sme sieť špičkovo vybavených zubných kliník s dlhoročnou tradíciou, skvelým a stále rastúcim kolektívom. Na trhu pôsobíme už 10 rokov a poskytujeme komplexné služby od dentálnej hygieny, bielenia zubov, záchovnej stomatológie, endodontického ošetrenia, protetickej stomatológie, implantológie či ortodoncie. Venujeme sa aj detským pacientom na našej špecializovanej detskej poliklinike, kde poskytujeme služby pediatrie, stomatológie, chirurgie, urológie a sonografie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3929154  Dátum zverejnenia: 25.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac