Reagujte bez životopisu

Zámočník, montážnicke práce, sťahovanie kovoobrabacích strojov, údržba strojov

Martin Debnár

Miesto práce
Detva
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 000 EUR/mesiac13. plat, základný plat 800, osobné ohodnotenie do 200€ pri týždennom pracovnom čase 40

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oprava obrábacich strojov, sťahovanie obrábacich strojov, príprava strojov na lakovanie, pomocné stavebné práce

13. plat pri prosperovaní firmy, pohyblivá pracovná doba, profesný rast (školenia - žeriavnícke, viazačšké, VZV)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Firma pôsobí na trhu 7 rokov, venuje sa sťahovaniu a oprave strojov, počet zamestnancov do 7 ľudí.

Piešť I 216
962 12 Detva

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Debnár
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4019035  Dátum zverejnenia: 12.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac