Asistentka Manažéra obchodnej skupiny

Lemonsai

Miesto práce
Račianska, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexný support pre manažéra obchodnej skupiny - administratíva, organizačná
podpora, príprava podkladov pre obchodné oddelenie, a pod.
- Evidencia a kontrola údajov od obchodných reprezentantov
- Aktívna podpora pre obchodníkov telefonickou formou, dohadovanie stretnutí
- Administratívne a organizačné činnosti - prijímanie návštev, príprava a zabezpečenie
občerstvenia, prvotný kontakt s návštevami, preberanie a prepájanie telefonátov, e-
mailová a poštová korešpondencia, práca s dokumentmi, príprava a zabezpečenie
zasadacích miestností a iné
- Spolupráca a podpora každodennému chodu agentúry

Pravidelné bonusy na základe úspešnosti telefonátov
Možnosť dohodnúť si pracovný čas
Zvýhodnené poistenie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
Kompletné školenie
Možnosť bezplatného parkovania v mieste pracoviska

- Príležitosť pre profesijnú sebarealizáciu v úspešnej spoločnosti so stabilným zázemím, ktorá je súčasťou veľkej medzinárodnej skupiny
- Priateľské a tímové pracovné prostredie, ktoré je
orientované na výkon a kvalitu
- Zaujímavé mzdové ohodnotenie
- Zamestnanecké benefity
- Možnosť profesionálneho a kariérneho rastu pre
schopných a motivovaných ľudí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, Obchod, Poisťovníctvo, Administratíva

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Komunikačné a organizačné zručnosti, orientácia
na zákazníka
Flexibilita
Spoľahlivosť a zodpovednosť
Samostatnosť
Schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
Lojalita, bezúhonnosť

Značka - Lemonsai

Lemonsai je prémiová platforma poskytujúca komplexné finančné služby. Sme tu, aby sme uľahčili správu vašich financií a poskytli vám najlepšie riešenia v oblasti poistenia, hypoték, investícií a realít.

Pod naším sloganom "Lemonsai - financie s ľahkosťou" sa snažíme zjednodušiť finančné rozhodovanie našich klientov. Naša intuitívna a výkonná platforma je navrhnutá tak, aby uľahčila a zefektívnila všetky finančné transakcie, či už ide o poistenie, hypotéku, investície alebo realitné transakcie.

Ako prémiová značka sa zaväzujeme poskytovať len najlepšie a najspoľahlivejšie finančné riešenia, ktoré sú prispôsobené individuálnym potrebám našich klientov. Naše tímy sú tvorené skúsenými odborníkmi v oblasti financií, poistenia, investícií a realít, ktorí sú zanietení vo svojich oblastiach a sú odhodlaní prinášať vysoko kvalitné riešenia našim klientom.

Naše hodnoty a kultúra sú založené na inovácii, spolupráci a neustálom učení, čo nám umožňuje neustále sa zlepšovať a prinášať naše služby na novú úroveň.
ID: 3759546  Dátum zverejnenia: 10.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 500 EUR/mesiac