Čašník/čašníčka

Marthe, s.r.o.

Miesto práce
Námestie SNP, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
7 - 7,5 EUR/hod.odmeny z tržby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a pracovitých ľudí do nášho kolektívu na skrátený pracovný pomer, alebo na dohodu(brigádu).
Hľadáme ľudí v pozícií čašník, barman. V prípade, že ťa pracovná ponuka zaujala, neváhaj nás kontaktovať a my sa budeme tešiť na osobné stretnutie.

Náplň práce :
-obsluha zákazníkov a s tým súvisiaca komplexná starostlivosť o zákazníkov
-príprava drinkov /cocktailov (barman/ka)
- blokovanie tovaru v pokladni
- udržiavanie čistoty
- zabezpečovanie debarasu
- plnenie mesačných cieľov

- mimo pracovnej smeny zľava 50% na akékoľvek druh pitia z nápojového lístka
- odmeny z tržby
- teambuildingy
- kurzy pre čašníkov/barmanov
- kurz pre zlepšenie cudzieho jazyka

Good Life je nočný klub v centre Bratislavy , ktorý vyniká svojou originalitou. Ponúkame kvalitné cocktaily , kvalitnú hudbu . Hľadáme posilu do nášho tímu, aby sme pokračovali v tomto nadštandarde. A práve ty nám s tým môžeš pomôcť :-) Náš tím je perfektný, sme super kolektív, ktorý spolupracuje a drží spolu. Máš sa na čo tešiť a určite zažiješ nové veci a skúsenosti, ktoré oceníš.
Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí budú vyhovovať našim uvedeným podmienkam. V prípade záujmu, prosím, pošlite štruktúrovaný životopis s fotografiou na e-mail uvedený nižšie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-samostatnosť, flexibilita, prirodzené vystupovanie

Good Life je nový nočný klub v Bratislave, ktorý sa nachádza v Starom meste od augusta 2020. Ponúka príjemné a veľmi atraktívne prostredie s moderným dizajnom pre všetkých milovníkov nočného života v Bratislave, a preto vytvára tú správnu atmosféru. Sme jedineční svojím štýlom a naše eventy sú veľmi zaujímavé a plné emócii.
ID: 4580693  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.