Servisný technik – predaj, výroba a oprava váh

MARTES, s.r.o.

Miesto práce
Dlhá 88, 010 09 Žilina - Bytčica, okres Žilina
Termín nástupu
Dododou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Člen servisného tímu, ktorý je zodpovedný za výrobu, predaj, kalibráciu a servis váh
• Predaj zariadení na základe prijatých objednávok
• Vykonávanie pravidelných a mimoriadnych opráv (v nevyhnutných prípadoch aj u zákazníka)
• Osadzovanie dosiek plošných spojov
• Konfigurácia jednotlivých komponentov
• Manipulácia so závažiami
• Kalibrácia a testovanie zariadení
• Administratívna činnosť (cenové ponuky, objednávky, servisné záznamy, skladová evidencia)
• Metrologické úkony so závažiami a váhami s neautomatickou činnosťou
• Skladová evidencia

• Práca v stabilnej firme s dlhoročnou tradíciou
• 4-dňový pracovný týždeň
• Flexibilná pracovná doba
• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Ďalšie benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Skúsenosti s výrobou/opravou meracích zariadení – výhoda / nie podmienka
• Skúsenosti s metrologickou činnosťou a normami ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN EN ISO 14001:2005 – výhoda / nie podmienka
• Platné metrologické osvedčenie pre prácu v oblasti váh s neautomatickou činnosťou výhoda/ nie podmienka
• Osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnikov
• Spoľahlivosť a proaktívny prístup k práci
• Tímový hráč, ktorý pozná svoje silné a slabé stránky

Martes Specure International is a global technological company, formed by the merger of Martes (founded in 1995) and Specure (founded in 2014). Currently, the company has offices in Vienna, Austria and Zilina, Slovakia.

In central Europe, Martes Specure International focuses on
• services related to frequency spectrum auctions
• high-speed internet monitoring solutions

In Slovakia the company primarily develops, implements and provides software solutions for logistics and telecommunication service providers.

The key product of Martes Specure International in the open source platform for internet quality measurement, Specure NetTest.

Martes Specure International is a partner of numerous national telecommunication and regulatory institutions, service providers, technological companies and academic institutions. It currently participates in a global EU project, Connecting Europe Facility. The goal of the project is the transparent and objective mapping of the internet connectivity in Europe.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3262139  Dátum zverejnenia: 6.12.2017