Project manager / Konštruktér

M-R-TECH CONSTRUCTION s.r.o.

Miesto práce
Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1 000 EUR/mesiacvýsledná mzda je vecou zváženia skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh a tvorba jednoduchých oceľových konštrukcií a prípravkov
- príprava výkresovej dokumentácie pre výrobu, kreslenie v programe SolidWorks

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Expert
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Firma vznikla v r.1993 so zameraním na predaj, návrh, výrobu, montáž a údržbu častí priemyselných hál a technológii so zameraním na zdvíhaciu, manipulačnú techniku a oceľové konštrukcie.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3419738  Dátum zverejnenia: 29.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac