Logo MARTECH ŠAĽA s.r.o.

Mechanik-údržbár zariadení VWBA, pomocné montážne práce VWBA

MARTECH ŠAĽA s.r.o.

Miesto práce
Volkswagen Slovakia, Jána Jonáša, Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 200 - 1 400 EUR/mesiacTPP: Základná mzda od 1200€/mesiac. K tomu je 13. plat v dohodnutej výške, finančný príspevok na stravu, ubytovanie a prepravu zadarmo a ďalšie nefinančné benefity. Finálna úroveň inzerovanej základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného uchádzača. ŽIVNOSŤ: od 10€/hodinu. K tomu sú mimoriadne odmeny, ubytovanie a preprava zadarmo a ďalšie nefinančné benefity. Finálna úroveň inzerovanej mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- mechanik-údržbár zariadení VWBA, výpomoc pri montážnych prácach
- práca sa vykonáva v turnusoch štýlom: 3 týždne sa pracuje v závode VW Bratislava a týždeň sa následne nepracuje (resp. dohodou)
- práca vykonávaná vo vykurovaných/klimatizovaných čistých priestoroch závodu VW BA
- doprava a ubytovanie je zabezpečené a plne hradené firmou
- pracovný čas: od 7:00 do 17:00

- zabezpečené ubytovanie (samostatná izba pre 1 osobu) hradené firmou
- možnosť aj celomesačného bývania v zabezpečenom ubytovaní
- zabezpečená preprava do práce a z práce (služobným autom)
- finančný príspevok na stravu v zmysle zákona
- pracovné oblečenie a ochranné prostriedky zabezpečené a hradené firmou
- 13. plat

práca je vhodná aj pre uchádzača aj z iných oblastí Slovenska

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť pri práci.
Prax vítaná.
Schopnosť čítať dielenskú výkresovú dokumentáciu výhodou.
Anglický alebo nemecký jazyk výhodou

Firma vznikla v r.1993 so zameraním na predaj, návrh, výrobu, montáž a údržbu častí priemyselných hál a technológii so zameraním na zdvíhaciu, manipulačnú techniku a oceľové konštrukcie.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Kuželová
Tel.: +421317707768
E-mail: poslať životopis
ID: 4804240  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac