Administratívny pracovník, personalista, mzdový účtovník

MARTECH ŠAĽA s.r.o.

Miesto práce
MARTECH s.r.o. - obchodné zastúpenie Demag, Diakovská, Šaľa
Termín nástupu
apríl-máj 2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- všeobecné administratívne práce

- administratívne činnosti (pripravovať, upravovať interné smernice a protokoly spoločnosti) v anglickom jazyku (NQC)

- administratívne činnosti (vytváranie, kontrola) ISO spoločnosti

- pripravovať interné aj externé usmernenia k procesom alebo legislatívnym zmenám

- fakturácie v zmysle legislatívy

- samostatne a komplexne spracovávať mzdovú agendu (výpočet miezd) pre cca. 20 zamestnancov

- zabezpečovať elektronickú komunikáciu s inštitúciami (Sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne, daňový úrad, štatistický úrad);

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Počet rokov praxe

5

- skúsenosť so spracovaním miezd v programe Pohoda, prax na pozícii mzdového účtovníka

- zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, spoľahlivosť

- počítačové zručnosti - Microsoft Excel a Word - na úrovni pokročilý

- znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom) na pokročilej úrovni

Firma vznikla v r.1993 so zameraním na predaj, návrh, výrobu, montáž a údržbu častí priemyselných hál a technológii so zameraním na zdvíhaciu, manipulačnú techniku a oceľové konštrukcie.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4749604  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac