Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Montážnik kancelárskych kontajnerov do Nemecka

MARTAUZ s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 16 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme montážnika kancelárskych kontajnerov do Nemecka-64584
Pracovná náplň: montáž kancelárskych kontajnerov: rekonštrukcia podláh,stien,stropov, výmena drevotriesky na stenách a podlahách za novú, lištovanie, oprava/výmena dverí, výmena trapézového plechu...
Manuálna zručnosť a prax v montážach je výhodou. Dorozumieť sa nemecky nie je podmienkou, iba výhodou!
Pracuje sa 50 hodín týždenne, 10hod denne, niekedy aj soboty, ubytovanie zabezpečené a platené, samostatná izba, potrebné je mať svoje vlastné auto, aby ste sa dopravili z ubytovania do práce.
Turnusová práca 4+1, dovolenky nahlasujete u majstra.
Práca v slovenskom kolektíve.
Práca na živnosť, 16 Eur na hodinu, nemecky hovoriaci pracovník 17 Eur na hodinu. Nástup do práce čím skôr.
Výplata každý mesiac načas, zálohy možné. Práca v solídnej firme.
Životopis s fotografiou posielajte na [email protected]

ubytovanie zabezpečené a hradené, pracujete v hale, netreba mať vlastné náradie-všetko dodané, turnusová práca, solídna firma, práca dlhodobá počas celého roka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, remeselníctvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax je výhodou,nie podmienkou

manuálna zručnosť je podmienkou, mať auto je výhodou na cestovanie do práce, ale aj kolegovia majú auto

Spoločnosť Martauz s.r.o. sa zaoberá stavebnou činnosťou na Slovensku, Rakúsku a v Nemecku. Stavby ciest, pomocné práce, búracie práce a montážne práce rôzneho druhu.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4374810  Dátum zverejnenia: 11.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 16 EUR/hod.