Kuchár/-ka, Pomocný/-á kuchár/-ka

MART-SK, s.r.o.

ŠARIŠ PARK - Reštaurácie - Salaš - Penzión - Drevenice - Wellness, Železničná, 082 21 Veľký Šariš, S
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď - dohodou
623 - 1 000 EUR/mesiacpodľa schopností, podľa počtu odpracovaných hodín a podľa dĺžky praxe v odbore + príplatky cez víkendy a sviatky (ďalších cca 100 €-200 € /mesačne podľa počtu odpracovaných hodín) + ďalšie bonusy a benefity .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho zabehnutého a profesionálneho kolektívu hľadáme kolegu/kolegyňu s potenciálom, chuťou pracovať a zlepšovať sa pri príprave jedál a pokrmov. Hľadáme pomocného kuchára/kuchárku so záujmom nie len o varenie hotových jedál a minútok, ale aj s vášňou pre ľudovú a tradičnú gastronómiu nášho regiónu. Šariš Park má niekoľko kuchýň, vlastnú múčnu a mäsovú výrobu, kde vyrábame domáce špeciality podľa starých rodinných receptov. Preto, ak chceš byť súčasťou unikátnej kuchyne, neváhaj nás kontaktovať.

- Stála pravidelná mesačná mzda.
- Práca v príjemnom kolektíve a stabilnom prostredí.
- Know - how prípravy tradičných domácich mäsových a múčnych výrobkov.
- Zaujímavé platové ohodnotenie.
-Otvorený prístup zamestnávateľa k návrhom na zlepšenie, prípadne na riešenie vzniknutých situácií.
-Zamestnanecká strava.
-Využívanie wellness centra, bazéna a iné benefity.
-Príspevok na pracovné oblečenie.
- Rôzne zamestnanecké výhody.

Žiadosť o prijate do zamestnania spolu so životopisom zasielajte mailom na [email protected] alebo poštou na ŠARIŠ PARK, Železničná 1900, 082 21 Veľký Šariš. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých si nevyberieme, ak neobdržia naše písomné stanovisko.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, odbor - Kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

1

- manuálna zručnosť
- dlhšia prax výhodou
- chuť pracovať a učiť sa
- spoľahlivosť
- znalosť kuchárskych základov a receptov
- dodržiavanie zásad HACCP a hygienických štandardov

Sme vychýrené reštauračné zariadenie v rekreačnom komplexe ŠARIŠ PARK. ŠARIŠ PARK je ideálnym miestom stretnutí pri dobrom jedle s priateľmi, rodinou alebo obchodnými partnermi. Ponúkame chutnú domácu stravu, šarišské a rusínske špeciality, rodinné recepty, špeciality z vlastnej domácej mäsovýroby a z vlastnej múčnej výroby. Takisto ponúkame ubytovanie v penzióne alebo v tradičných dreveniciach, wellness centrum a množstvo doplnkových služieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4080927  Dátum zverejnenia: 13.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 623 EUR/mesiac